spor ve sporcular şehrimize her zaman katkı sağlıyor

spor ve sporcular şehrimize her zaman katkı sağlıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu Misli.com Sultanlar Liginde şehrimizi temsil eden Kuzeyboru Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı ve teknik heyetiyle birlikte Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Kuzeyboru voleybol takımı ve teknik heyetini Belediye meclis salonunda kabul etti.

Sporun ve sporcunun bir şehrin tanıtımına ve geleceğine büyük katkılar sağladığını ifade eden Başkan Dinçer, “Bizler her zaman söylüyoruz. Spor ve sporcunun yanındayız ve destekçisiyiz” ifadelerini kullandı.

Kuzeyboru’nun maçlarını takip ettiğini sözlerine ekleyen Başkan Dinçer, “Kuzeyboru, şehrimizin takımı. Sizin başarınız bizim başarımızdır. Sizler her galibiyet aldığınızda mutlu olup gururlanıyoruz. Bizim belediyemizin takımları da var. Futbolda 3. Ligdeyiz. Geçen sezon play offlara kadar yükseldik. Paralimpik basketbol takımımız var. Bayan hentbol takımız var. İyi bir mücadele sergiliyorlar. Bireysel alanda değişik spor dallarında başarılı sporcularımızda var. Komşu illere baktığımızda biz çok iyi bir noktadayız. Aksaray’ımızda sporun daha iyi bir noktaya gelmesi ve gelişmesi için üzerimize düşen ne varsa desteklemeye hazırız” dedi.

Başkan Dinçer, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtirken Kuzeyboru yönetimi, yakın ilgiden dolayı teşekkür etti. Takım kaptanı ziyaretin anısına Başkan Dinçer’e, Kuzeyboru logosu işlemeli çini tabak takdim etti.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER