Tıp fakültesi dekanına tebrik ziyareti

Tıp fakültesi dekanına tebrik ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Tıp Fakültesi birinci ve dördüncü sınıf öğrencilerinin eğitimlerine Aksaray’da başladığını, morfoloji binasının inşasına da 2021 yılında başlamayı planladıklarını söyledi.

Şahin, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Gül’e tebrik ziyaretinde bulundu. Tıp Fakültesi’nin Aksaray için önemini bildiklerini ve Fakülteyi geliştirmek adına atılması gereken tüm adımları titizlikle attıklarını ifade eden ASÜ Rektörü, “Birinci sınıf ve dördüncü sınıf öğrencilerimiz artık şehrimizde. Diğer öğrencilerimiz de önümüzdeki birkaç yıllık süreç içerisinde şehrimizde olacak. Bunu sağlayabilmek adına merkezi derslikler ve ASÜBTAM’da bir takım düzenlemeler yaptık. Öte yandan akademik kadromuz her geçen gün gelişiyor. En temel eksiklerimizden birisi olan morfoloji binası için de girişimlerimiz netice verdi. Yer tespiti yapıldı ve 2021 yılında inşaat çalışmalarına başlamayı planlıyoruz. Şehrimize, öteden beri en büyük hayallerinden birisi olan Tıp Fakültesini kazandırmaktan ve imkânlar çerçevesinde geliştirmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz” dedi. Fakülte Dekanı Prof. Gül’ün bir süre önce göreve başladığını da anımsatan Rektör Şahin, “Sayın Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyor, çalışmalara önemli katkılar sunacağına inanıyoruz” dedi. Dekan Gül de Rektör Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti ve çalışmalardaki son durum hakkında bilgiler verdi.

Ziyareti esnasında Rektör Şahin’e, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayhan Özçifçi ve Prof. Dr. Engin Deligöz de eşlik etti.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER