uluırmak rutin olarak temizleniyor

uluırmak rutin olarak temizleniyor

Aksaray Belediyesi temizlik ekipleri, yaklaşık 3 bin metre uzunluğunda olan Uluırmak içerisinde temizlik çalışması başlattı.

Aksaray Belediyesine Bağlı ekipler 20 personel ve 6 iş makinesi ile ırmak içerisinde zamanla oluşan balçık ve katı atıkları temizlemeye başladı. Yaklaşık bir hafta süren temizlik çalışmalarında ırmak içerisinde iş makinaları ile atıklar bir noktada toplanarak dışarıda bulunan iş makinaları ile kamyonlara yüklenerek taşındı. İş makinalarının yetersiz kaldığı dar alanları ise personeller temizledi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, çevreyi ve doğayı korumak adına birçok çalışma yaptıklarını belirtti. Bu çalışmalar kapsamında yaklaşık 3 Bin metre uzunluğundaki Uluırmak’ın rutin olarak temizlendiğini ifade etti. Irmak içerisinde oluşan balçık ve diğer atıkların hummalı bir çalışma ile temizlendiğini vurgulayan Başkan Dinçer, bu mekanların temiz kalması için vatandaşlarında duyarlı olması gerektiğinin altını çizdi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER