yatırımcılar Aksaray'a davet ediliyor

yatırımcılar Aksaray'a davet ediliyor

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER VE VALİ HAMZA AYDOĞDU'NUN GİRİŞİMLERİ İLE YATIRIMCILAR AKSARAY'A DAVET EDİLİYOR

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ve Belediye Başkanı Evren Dinçer, Türk Tarım Aletleri ve Makina İmalatçıları Birliği Genel Sekreteri Selami İleri’ye Aksaray’ın yatırımcılar için avantajlarını anlattı.

Aksaray Valiliği toplantı salonunda gerçekleşen istişare toplantısında Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, OSB müteşebbis üyeleri ve Türk Tarım Aletleri ve Makina İmalatçıları Birliği Genel Sekreteri Selami İleri katıldı.

Toplantıda Aksaray Organize Sanayi Bölgesinin yatırımcılara sağladığı avantajlar ve yatırımcılar için sunulan teşvikler sunum yapılarak Türk Tarım Aletleri ve Makina İmalatçıları Birliği Genel Sekreteri Selami ileri’ ye anlatıldı. Aksaray’ın büyümesi ve gelişmesi için yatırımcılar Aksaray’a davet edildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2020, 08:41
Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER