Yerel yönetimler Muhtarlarla Güçlüdür

Yerel yönetimler Muhtarlarla Güçlüdür

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Merkez Mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Muhtarlardan mahalleleri ile istek ve talepleri dinleyen Başkan Dinçer, muhtarların önerilerini tek tek not etti. Başkan Dinçer, yerel idarenin en büyük yardımcılarının muhtarlar olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, muhtarlarla belirli aralıklarla yaptığı istişare toplantısına devam ediyor. Merkez mahalle muhtarlarıyla tek tek görüşerek onların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Dinçer, belediyenin her mahallede yaptığı çalışmayı ilgili muhtarlara aktardı.

Aksaray Belediyesi’nin belirli bir çalışma plan ve programı olduğunu aktaran Başkan Dinçer, muhtarların istek ve taleplerine aciliyet sırasına göre cevap vereceklerini açıkladı.

Yerel idareciler olarak her zaman muhtarların desteğine ihtiyaç duyduğunu aktaran Başkan Dinçer, “Bizim sahada en büyük destekçimiz muhtarlarımızdır. Çünkü muhtarlar, vatandaşlarla aramızda köprü vazifesi görmektedir. Muhtarlarımızın istek ve taleplerini not aldık. Gelen taleplere her ölçüde cevap vermeye çalışacağız” dedi.

Başkan Dinçer, muhtarların katılımı ile gerçekleşen istişare toplantısının oldukça verimli geçtiğini söyledi. Muhtarlarla yapılan toplantıların belirli aralıklarla tekrarlanacağını bildirdi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER