yol hayattır yol medeniyettir

yol hayattır yol medeniyettir

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Hürriyet Mahallesi 11. Bulvar üzerinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Dinçer, asfalt çalışması ile vatandaşlara güvenli bir ulaşım imkanının sağlandığını bildirdi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in üzerinde hassasiyetle durduğu Sağlık Beldesi ve Hasandağı Köyleri ile ulaşımın sağlandığı Hürriyet Mahallesi 11. Bulvarda sıcak asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, haftanın ilk gününe Belediyenin çalışma sahalarını yerinde inceleyerek başladı. Hürriyet Mahallesinde asfalt çalışmasının yapıldığı güzergâha giden Başkan Dinçer, ilgili birim müdüründen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Asfalt serimi yapılan yolun kullanım süresini uzatmak ve dayanıklılığını artırmak için yolda daha önce başlatılan gerekli alt yapı ve zemin iyileştirme çalışmalarının tamamlandığını hatırlatan Başkan Dinçer, “Bu güzergâh şehrimizin önemli bağlantı yolları arasında yer alıyor. Yolumuz kaliteli ve uzun ömürlü olması için çalışmalarımızın her aşamasında ince eleyip sık dokuyoruz. Şehrimizin beklenti ve ihtiyaçlarına kalıcı çözümler üretmek adına gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Biliyorsunuz asfalt attığımız bu güzergah yoğun trafiğe sahip. Trafik yoğunluğuna neden olmamak hem de vatandaşlarımızı mağdur etmemek için çalışmalarımızı kademeli olarak sürdürüyoruz. Önümüzdeki günlerde yolumuzu tamamlayıp tekrar trafiğe açacağız” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, daha sonra Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerince Bahçeli, Kurtuluş ve Laleli Mahallerinde devam eden içme suyu şebeke hattı çalışmalarını yerinde bizzat inceledi. Şehir genelinde kapsamlı alt yapı çalışmaları yapıldığının altını çizdi.

Başkan Dinçer, son olarak Kırkkızlar Tepesinde Selçuklu Devleti sultanlarından 2’nci Kılıçarslan türbesi ve köşkünü ziyaret ederek devam eden restore çalışmalarını inceledi.

Hilmi Alper

15 Eylül 1969 doğumluyum. Aksaray Merkez Büyük Bölcek mh doğdum. Öğretimimi Aksaray’da tamladım evliyim 3 çocuk babasıyım 1990 ve 2017 yılları arasında devlet mercilerinde görev yaptım 27 yıllık devlet dairelerindeki tecrübelerimi kendi iş yerimde uyguluyorum. Şu anda gayrimenkul otomotiv ve ayrıca Türkiye Kulisi Haber merkezi Aksaray İl temsilcisi olarak görevimi severek yapıyorum. Çevremdeki olaylara karşı duyarlı, araştırmayı seven, bir insanın zamanla değil de öğrendiği her bilgi ile biraz daha büyüdüğünü düşünen meraklı bir kişiliğe sahibim. Etrafımdaki yenilikleri hemen fark eden ve bu konuda araştırmalar yaparak bu yeniliği öğrenmeye çalışan bir karakterim var. Olaylara önce kendi bakış açım ile sonra karşımdakinin bakış açısı ile ve en son olarak ise dışarıdan izleyen bir insanın bakış açısı ile bakarım. İnsanlar ile konuşmayı çok seven, sorulan sorulara büyük bir zevkle cevap veren, en iyi olmak için elimden geleni yapan bir kişiliğe sahibim. Hayatımda her zaman yeniliklere açık ileri görüşlü bulunduğu ortama hemen adapte olabilen bir kişiliğe sahibim ileri görüşlülüğümün bana kazandırdığı yenilikler ile daha da ilerleyeceğime inanılıyorum. Türkiye kulisi Aksaray İl Temsilcisi Hilmi ALPER


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER