Dark 2. Sezon Ne Zaman? Dark 2. Sezon İzle

Dark 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Dark'ın 2.sezonu hakkındaki tüm bilgileri sizler için hazırladık

Dark 2. Sezon Ne Zaman? Dark 2. Sezon İzle

Dark'ın 2.sezon üçleme fragmanı yayınlanmış, dizinin yeni sezon yayın tarihi 21 Haziran olarak belirlenmişti. Yönetmen koltuğunda Baran bo Odar'ın oturduğu, Netflix’in merakla beklenen Alman yapımı orijinal dizisi Dark'ın 2.sezonuna 22 saat kaldı! 

Dark'ın 2.sezonuna son 22 saat! Netflix'in Alman yapımı ilk orjinal dizisi Dark'ın 2.sezonuna saatler kaldı. 

DARK'IN KONUSU

Dark ne anlatıyor? Konusu ne diye bakıldığında; Hikaye Almanya'nın Winden adlı küçük bir kasabasında aniden iki çocuğun ortadan kaybolmasıyla işlerin çığrından çıkmasıyla gelişiyor. Bu mütevazı kasaba, birçok kez vurgulandığı üzere, suç oranının çok düşük olduğu bir yer. Olaylar ilk kez vuku bulduğunda da, kasabanın sakinleri ve polisler herhangi bir suçla ilgili gerektiği kadar alakadar olmuyor. Çünkü Winden’de böyle şeyler olmaz (!). 

Üç farklı zamanda (1953-1986-2019) dolanan dizi, dört farklı ailenin farklı dönemlerde farklı halleri derken kompleks bir ağ oluşturuyor. 

DARK 2.SEZON FRAGMANI YAYINLANDI

Gizemli ilişkiler yumağı ve geçmiş-şimdi-gelecek üçgenindeki hassas dengeler ile izleyicilerden büyük ilgi gören bilimkurgu-korku dizisi Dark'ın 2.sezonunda oyuncu kadrosuna Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer ve Sylvester Groth katılacak. 

Dark'ın 2.sezonunda gelecekte mahsur kalan Jonas’ı, 2020’ye dönmeye çalışırken izleyeceğiz. Bu esnada arkadaşları Martha, Magnus ve Franziska, Bartosz ile Winden Kasabası’nda meydana gelen gizemli olayların arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışacaklar. Farklı zaman dilimlerinde birbirine bağlı olan her şeyi kontrol eden belirsiz birisinin neden olduğu olaylar, daha fazla insanı etkilemeye başlamasıyla devam edecek.

DARK'IN 3. SEZON VE FİNAL ÇALIŞMALARI BAŞLADI 

Adından oldukça yoğun bahsedilen, ilk sezondan sonra ikinci sezonun iple çekildiği, herkesin merak ettiği Alman bilimkurgu-korku dizisi Dark'ın 2.sezonu henüz yayınlanmadan 3.sezonun gelip gelmeyeceği merak konusu olmuştu. Netflix'in ilk Almanca dizisi olan Dark'ın 3.sezonu ve final sezonu ile ilgili çalışmaların başlandığı, yönetmeni tarafından da açıklandı. 

Yönetmenliğini Who Am I ile yakaladığı başarıyla adından söz ettiren Baran bo Odar'ın yaptığı Dark, Almanya'nın Winden isimli kasabasında iki çocuğun kaybolmasını ve arama kurtarma hikayesiyle başlayıp kıyamet gününe kadar ulaşan bir yolculuğu anlatan Dark'ın sekiz bölümlük 2.sezonu 21 Haziran'da Netflix ekranlarında olacak. Bir yıllık sürenin ardından gelen ikinci sezon dair paylaşılan fragmanda karakterlerin zaman içindeki yolculuklarına tanıklık ederken, teorilerin yavaş yavaş açıklanabilir olduğunu görüyoruz. 

Aynı zamanda yönetmen Baran bo Odar dizinin 3. ve final sezonu için çalışmalara başlandığını, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Dark izleyicilerine duyurdu. 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 21:38
Esmanur Tuna


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER