Gelmiş Geçmiş En İyi Netflix Dizileri – Dizi Önerileri

Sizler için en iyi Netflix dizilerini inceledik. Mutlaka izlemeniz gereken Netflix orijinal ve dış yapım dizileri listemizde bulabilirsiniz.

Gelmiş Geçmiş En İyi Netflix Dizileri – Dizi Önerileri

Bir çoğumuz Netflix’e girdiğimizde ne izleyebileceğimizi bilmiyoruz. Bazen arkadaşlarımızın önerdiklerini ,bazen Netflix’in bize önerdiklerini izliyoruz. Netflix in bize önerdiklerini değil daha farklı yapımlar izlemek istiyoruz. Kimi zaman, zaman öldürüyor, hüsrana uğruyor veya ilgimizi çekebilecek Netflix dizilerine ulaşabiliyoruz.

Sizin için hazırladığımız Netflix dizi önerileri sayesinde sadece ilginizi çeken kaliteli içeriklere ulaşabilmenizi diliyoruz.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri, black mirror

1-Black mirror

İMDB: 8.9 / 10

4 Sezon 14 Bölüm

Netlix’e sahip olan hemen hemen herkesin takip ettiği bu diziyi hala izlemediyseniz başlamanız için güzel bir fırsat. Her bölümü kısa bir film olan Black Mirror, Netflix tarafından fantastik bilim kurgu şeklinde kategorize edilse de, bölümlerde işlenen konuların aslında bize çok uzak olmadığını düşündürtüyor. Özellikle bilimkurgu severlerin kaçırmaması gereken bir dizi. Listemizin birinci sırasın da geliyor.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri, love death and robots

2-Love, Death & Robots

İMDB: 8.7 / 10

1 Sezon 18 bölüm

Tim Miller yapımı olan LOVE, DEATH & ROBOTS dizisi animasyon sevenleri kendinden geçirmeye devam ediyor. Adeta dünyaya, biz animasyon ile bunları yapabiliyoruz demek üzere yapılmış dizi animatik ve gerçek çekimlerden oluşuyor. Her bir bölümü birbirinden farklı olan dizinin her bölümü devam edebilecek gibi bitiriliyor ve akıllarımızda yer ediniyor. Gerilim korku ve Aksiyon severler için vazgeçilmez olan bir dizi olabilecek Love Death and Robots dizini kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz. Bölümleri 5-15 dk arasında değişkenlik gösteren diziyi izlerken animasyon ve çekim olan sahneleri birbirinden ayıramayıp gerçeklik duygunuzu kaybedebilirsiniz!

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri, big mouth

3- Big Mouth

İMDB: 8.1 / 10

3 Sezon 21 Bölüm

Hepimiz ergenlik döneminden geçtik. Ses değişimleri, sivilceler, ani duygu değişimleri, cinselliğe giriş gibi evreleri hepimiz farklı şekilde tamamladık. Big mouth Türkçe adı ile Koca Ağız olan çizgi dizide bu karakterlerin bu evrelerden geçerken yaşadıklarını çok başarılı bir şekilde izleyiciye aktarıyor.Dizinin Türkçe seslendirmelerini de oldukça başarılı bulduk. Dizinin +18 olduğunu belirtmekte fayda var. Hormon canavarları ile iyi eğlenceler dileriz.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri,netflix, bad blood, ne

4- Bad blood

İMDB: 7.3 / 10

1 Sezon 6 Bölüm

Bu dizi bir aile, sadakat, aldatma, güç, açgözlülük ve intikam dizisdir. Montreal Mafyası patronu Vito Rizzuto suç dünyasındaki yerini ve hayatını anlatmaktadır. Montreal suç dünyasının ayrı kanatlarını anlatan dizimiz de bir mafya ailesinin hikayesini üzeründen ilerlemektedir.. Suç ve Dram film severleri için başköşeye oturacak bu dizide birbirinden yetenekli oyuncuları ve gerçek hikayeleri bulacaksınız.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri,netflix,masum

5-Masum

İMDB: 8.7 / 10

1 Sezon 8 Bölüm

İlk defa blue tv de yayına giren Masum dizisi Netflix tarafından hakları satın alınarak yayınlanmaya başlandı. Türk yapımı olan bu dizi yetenekli oyuncu kadrosu ve yönetmeni ile alışılagelmiş Türk yapımlarından oldukça farklı. Başrollerini Haluk Bilginer ve Ali Atayın paylaştığı dizide Okan Yalabık, Tülin Özen, Serkan Keskin gibi deneyimli oyuncuları bulacaksınız. Polisiye severler için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri,netflix,the oa

6-The OA

İMDB: 7.8 / 10

2 Szon 16 Bölüm

Ekibimizce hayatımızda izlediğimiz en enteresan dizi diye nitelendirilen bu dizi kendisine OA diyen bir kızın hikayesini anlatıyor. Oldukça mistik, fantastik ve bir o kadarda merak uyandıran bu diziyi Fantastik bilim kurgu dizi severlerinin kaçırmamasını öneriyoruz. İzleyenlerin %50 sinin sevemediği bu dizi, zorlayıcı bir gizem inşa etmeyi başarsa da, tatmin edici bir şekilde çözülemez nitelikte.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri,netflix,dogs of berlin

7-Dogs Of Berlin

İMDB: 8.7 / 10

1 Sezon 10 Bölüm

Eğer yeni bir dizi arıyorsanız ve sadece dili İngilizce olan yapımları izlerim gibi bir kuralınız yoksa, Dogs of Berlin’e bir şans vermenizi tavsiye ediyoruz. Netflix Orginal Alman yapımı olan bu dizi sağlam bir polisiye dizisi. Almanya’da geçen hikayemizde Türk asıllı Alman bir polis memuru olan Erol, Eski bir Neonazi olan olan Kurt gibi çeşitli bir çok karaktere yer verilmiş. Polisiye severlerin kesinlikle izlemesi gereken bu diziyi izlerken istemsizce hikayenin içerisine sürükleneceksiniz.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri,netflix,rick and morty

8-Rick and Morty

IMDB: 9.3 / 10

3 Sezon 31 Bölüm

Çılgın ve dahi bilim adamı Rick ve onun yeğeni Morty’nin akıllara zarar hikayerlerini izleyeceksiniz. Fantastik bilimkurgu olan bu çizgi dizimiz IMDB’den aldığı puan ve çeşitli mecralarda her bölümü ile ilgili incelemeler ile izleyicinin kalbine taht kurmuş gibi gözüküyor. İçerisinde sürekli başka dizilere, filmlere, politikacılara, ünlülere ve gündelik olaylara atıfta bulunan bu dizi bu sayede sosyal medya’da da ciddi ilgi çekmiş durumda. Fantastik bilimkurgu sevenlerin bu çizgi diziyi kesinlikle izlemesini tavsiye ediyoruz.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri,netflix,ozark

9-Ozark

IMDB: 9.3 / 10

2 Sezon 20 Bölüm

Ortağının kendinden habersiz bulaştığı pis işlerin devamını getirmek zorunda olan finans danışmanımız Marty, kendini hayatını kurtarmak adına istemediği olayların içerisinde buluyor. Gerilim, Drama ve suç temalı dizileri sevenlerin kaçırmaması gereken bir dizi. Şimdiden uyarıyoruz, Ozark’ın kasvetli dünyasında duygusallığa yer yoktur.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri,netflix,californication

10 - Californication

İMDB: 8.3 / 10

7 Sezon 84 Bölüm

Komedi anlamında eline su dökülemeyecek olan bu dizimizde birbirinden orijinal karakterlere yer verilmiş. Her bir karakterin kendine has olduğu bu diziyi izlerken, Zaman zaman “Marlyn Manson” gibi çok ünlü isimlerin konuk oyuncu olduğuna şahit olacaksınız. Los Angeles ta geçen dizimizde bir birinden komik, heyecanlı, aksiyonlu sahnelere tanık oalcaksınız.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri,netflix,the end of the fucking world

11-The End of the F***ing World

İMDB: 8.1 / 10

1 Sezon 8 Bölüm

Charles S. Forsman'ın, bir psikopat olduğuna inanan, 17 yaşında bir çocuk ve bir psikopat olduğuna inanan, çekilen ve rahatsız eden, çizgi romanını temel alan kara mizah dizisidir.

Charlie Covell tarafından yazılan ve Jonathan Entwistle ve Lucy Tcherniak tarafından yönetilen seri, 'Birbirlerinde rahatlık arayan ve gerektiğinde istekli olmak isteyen iki derinden rahatsız, yanlış antropatik genç hakkında, True Romance'ın lise versiyonuna benziyor. The End Of The Fucking World dizisi oldukça kasvetli olmasının yanında,acımasızca romantik bir dizi.

en iyi dizi önerileri, en iyi netflix dizileri, güzel netflix dizileri,netflix,bojack, bo jack, bojack horseman

12-BoJack Horseman

İMDB: 8.5 / 10

5 Sezon 62 Bölüm

Çizgi dizimiz, aslında her insanın kendi içinde yaşadığı mutsuzluğu, sıkılmışlığı, gerilimlerini ele alan bir karakter üzerine kurulu. Diziyi izlerken karakteri benimseyecek ve yaşadığı hisleri siz de yaşacaksınız.Şaşırdığında şaşıracak, üzüldüğünde üzülecek, mutlu olduğunda mutlu olacaksınız. Bo Jack, miskin, bencil, yaptığı şeylerin sonuçlarını öngöremeyen aslında hepimiz gibi bir karakter. Başrolüdeki atımız Bo Jack ile iyi seyirler dileriz.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2019, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER