Akzirve Strada Projesi İftar Yemeği ve Proje Son Durum Açıklaması

09 Mayıs 2019 perşembe günü Bahçeşehir'de Akzirve Strada Projesi iftar yemeği ve projenin son durumu hakkında basın açıklaması düzenlendi.

Akzirve Strada Projesi İftar Yemeği ve Proje Son Durum Açıklaması

09 Mayıs 2019 perşembe günü Akzirve Strada Projesi iftar yemeği ardından basın açıklaması düzenlendi.

19:00'da başlayan programda ilk olarak projenin örnek daireleri gezildi. Ardından projeye geçilerek 1. etabın dairelerine göz atıldı. Akzirve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Müftüoğlu Akzirve Strada Projesi hakkında bilgiler aktardı. 1. Etabın teslimlerinin mart ayı itibariyle başladığını ve 2. etabın ise 2020 ortalarında teslim edileceğini belirtti. 

Projede 1. Sınıf İşçilik Göze Çarptı
Siemens ankastre, Kale kapılar, Kone marka asansör ve birçok ünlü markanın kullanıldığı projede 1. sınıf işçilik göze çarptı

Akzirve Strada Projesi İstanbul'un Nezih Semtlerinden Bahçeşehir'de Yer Alıyor
1. Etap inşaat alanı 155.000 m2 ve 2. etap 165.482 m2 olan projede toplam 80 ticari alan ve 1494 daire mevcut. 3. Etap için projenin mimarı Bünyamin Derman daha farklı, modernist ve yenilikçi bir proje yapacaklarını şuan fikir aşamasında olduğunu kaydetti.

1.8 Milyar TL yatırım ile gerçekleştirilen projenin 1. etabının %95 2. etabının ise %50 civarının satıldığını belirten Müftüoğlu, henüz 3. etap için satış gerçekleştirmediklerini aktardı.

Gece İftar Yemeği ve Strada Proje Tanıtım Görselleri İle Son Buldu
Müftüoğlu iftar yemeği ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve gece son buldu.

Akzirve Strada Projesi Detaylı Haber İçin Tıklayınız

Talha Elaldı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER