Emlak Konut’tan Borcunu Erken Ödeyene İndirim Fırsatı

Emlak Konut, daha önce konut alan müşterileri için borç ödeme kampanyası başlattı. Şirket, ev alanlar için, ‘Kazandıran Fırsatlar’ kampanyasında 3 önemli başlıkta fırsat sunuluyor. Bu fırsatlardan ilki ‘kişiye özel indirim fırsatı’, ikincisi ‘borcun tamamını ya da kısmi ödeme fırsatı’, üçüncüsü ise ‘TÜFE’den sabite dönme kolaylığı’. İşte detaylar...

Emlak Konut’tan Borcunu Erken Ödeyene İndirim Fırsatı

BORCUNU KAPATANA YÜZDE 35 İNDİRİM

Borcunun tamamını ya da bir kısmını kapatmak isteyenlere 4 ayrı ödeme sistemi sunuluyor. Kampanya dahilinde borcunun tamamını kapatabilecek olanlara yüzde 35’e kadar indirim fırsatı sunuluyor.

Borcunun yüzde 75’ini kapatabileceklere yüzde 25’e kadar indirim yapılabilecekken, borcunun yarısını kapatmak isteyenler ise yüzde 17’ye kadar indirim alabilecek.

Yine borcunun yüzde 25’ini kapatabileceklere de indirim var. İndirim oranı yüzde 9’a varıyor. Ayrıca bu kısmi ödeme fırsatından yararlananların mevcut ara ödemeleri de kalkacak.

TÜFE'YE ENDEKSLİ ÖDEME YAPANLARA SABİT TAKİTE GEÇME İMKANI

Emlak Konut’tan ev sahibi olanların TÜFE’ye endeksli ödeme sistemleri de var. Ancak kampanya ile TÜFE’ye endeksli ödeme modelleri, yüzde 0.50 vade farkıyla sabit ödeme haline getirilebilecek. 

Kampanyanın son başvuru tarihi ise 31 Mayıs olarak duyuruldu.

ONLİNE BAŞVURU YAPILABİLİYOR

Emlak Konut GYO’nun internet sitesi üzerinden kampanyadan yararlanmak isteyenlerin izleyecekleri adımlar da tek tek anlatılıyor. Buna göre, borcun kapatılma yöntemine göre yapılacak online başvuru, borcun ödenmesi ve doldurulacak dilekçeler sitede belirtiliyor. 

Sadık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER