Kamu Bankaları Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları! En Uygun Kredi Hangi Bankada?

Konut kredisi faizlerinde tarihi en düşük faizlerini sunan kamu bankaları geçtiğimiz haftalarda faizleri yükseltmişti. Bunun ardından pek çok özel bankada konut kredisi faizlerini güncelledi. İşte son durum...

Kamu Bankaları Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları! En Uygun Kredi Hangi Bankada?

Kredi çekerek ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, salgın döneminde verilen en uygun faizli konut kredisi kampanyalarını kaçırmak istemiyor.

Kamu bankalarının verdiği uygun faizli konut kredisi kampanyaları ise en çok tercih edilen kredilerden oldu.

Ziraat Bankası 120 ay vadeli konut kredisine 0.99 faiz alırken, Halkbank 0.87, Vakıfbank ise aynı vade oranına 1.05 faiz oranı alıyor. 

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

En uygun konut kredisi faiz oranını veren Ziraat Bankası 120 ay vadeli konut kredisi satışlarında 0.99 faiz oranı ile vatandaşların en çok tercih ettiği konut kredilerinden birisi oldu.

Ziraat Bankası uzun süreli vadelerde ise örneğin 180 ay vadeli konut kredisini 1.05 faiz oranıyla vatandaşlara vermeye başladı.

HALKBANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Kamu bankalarının en uygun konut kredisi faiz oranlarını vermesinin ardından en çok merak edilenlerden birisi de köklü bankalardan Halkbank'ın konut kredisi faiz oranlarının ne kadar olduğu sorusu oldu.

Halkbank'da 120 ay vadeli konut kredisindeki faiz oranı 0.87 olarak belirledi.

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Vakıfbank'da Halk Bankası ile aynı vade ve aynı faiz oranları ile konut kredisi kampanyası yaptı. Vakıfbank 120 ay vadeli konut kredisindeki faiz oranı 1.05 olarak belirledi.

ÖZEL BANKALARDA GÜNCEL KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

İş Bankası: 1.15

TEB: 1.15

Anadolubank: 1.17

ING Bank: 1.19

Akbank: 1.19

Fibabanka: 1.20

Garanti : 1.21

Denizbank: 1.24

Odeabank: 1.29

Burgan Bank: 1.30

QNB Finansbank: 1.36

Şekerbank: 1.54

Sadık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER