TOKİ'den Açık Artırmalı Konutlar

TOKİ, 30 ilde 207 iş yeri ile 20 ilde 70 konutu açık artırma yöntemi ile satışa sundu.

TOKİ'den Açık Artırmalı Konutlar

Satışa ilişkin açık artırma, 19 Şubat Salı günü saat 13.00'te TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki merkezi ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek.

TOKİ 30 ilde 207 iş yeri ile 20 ilde 70 konutu "açık artırma" ile satışa sundu. TOKİ'den yapılan açıklamaya göre, açık artırma 19 Şubat Salı günü saat 13.00'te TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki merkezi ve TOKİ İstanbul Hizmet Binasında gerçekleştirilecek.

İNTERNET ÜZERİNDEN DE TEKLİF VERİLEBİLİYOR

Alıcılar ayrıca "www.emlakyonetim.com.tr" internet adresinden de teklif verebilecek.

KONUT VE İŞ YERLERİNİN BULUNDUĞU İLLER

Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Bilecik, Bitlis, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Malatya, Nevşehir, Niğde, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Uşak ve Zonguldak'ta satışa sunulan iş yerlerine alıcılar yüzde 10, 15, 25, 40 ve 50 peşin, 36, 60, 120, 180 ay vade ile sahip olabilecekler.

SATIŞTA OLAN BAZI YERLER

Ankara Kuzeykent'te iş yerleri ve 933 metrekare büyüklüğünde özel kreş, Mamak Altıağaç-Karaağaç Kentsel Dönüşüm Projesi'nde iş yerleri, 

İstanbul Bahçeşehir, Hadımköy, Üsküdar'da iş yerleri, 

Karabük'te 7 bin 474 metrekare büyüklüğünde bin 4 öğrenci kapasiteli özel yurt binası, 

Sivas Yenimahalle'de iş yerleri, 

Diyarbakır Sur'da iş yerleri ve 705 metrekare büyüklüğünde butik otel.

Afyonkarahisar, Amasya, Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Hatay, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Nevşehir, Şanlıurfa ve Trabzon'da satışa sunulan konutlar, yüzde 25 peşin 120 ay vade ile alınabilecek.

Emlak Gündemi

Haber Masası


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER