Ziraat'ten Maaşlı Müşteriye Düşük Faizli Kredi

Ziraat Bankası maaş müşterisi olan çalışanlara avantajlı konut kredisi kullandırıyor. İşte detaylar...

Ziraat'ten Maaşlı Müşteriye Düşük Faizli Kredi

Kredipazarı'nda yer alan habere göre, Ziraat Bankası maaşlarını bankadan alan emekliler ve çalışanlar için avantajlı konut kredisi kampanyaları sunuyor. Banka maaş müşterisi çalışanlar için avantajlı koşullar sunduğu gibi kredi işlemlerini bankaya gitmeden dijital işlemlerle kullanabilme olanağı da sunuyor.

Ziraat Bankası çalışanın artısı konut kredisi ayrıcalıklarından yararlanabilmek için bankanın İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olunması ya da yeni başvuruda bulunulması gerekiyor.

MAAŞLI MÜŞTERİYE AYRICALIKLI FAİZ

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Konut Kredisi ürünü için 100 bin liraya kadar kullandırımlarda yüzde 1.55, 500 bin liraya kadar kullanım için yüzde 1.65, 500 bin lira üzerinde kullanımlar için ise yüzde 1.69 faiz oranı uyuluyor.

Ziraat Bankası konutun krediye değer tespiti için 573 ile 2 bin 068 lira arasında ekspertiz ücreti talep ediyor. Ayrıca ortalama 50 TL DASK prim tutarı alıyor. Banka ipotek tesis ücreti olarak 130 TL, kredi tahsis ücreti için de kredinin %0.50’si kadar komisyon uyguluyor.

KREDİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası’ndan 150 bin lira konut kredisi için 10 yıl vadeli konut kredisi hesaplama gerçekleştirildiğinde aylık ödemeler yaklaşık 2 bin 880 lira, toplam ödeme ise 345 bin liraya karşılık geliyor.

BANKALARIN GÜNCEL KONUT KREDİSİ FAZİLERİ

Sadık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER