Türkiye'nin Alışverişte Yeni Adresi: İlansal.com

Türkiye’nin ilan ve alışverişte yeni adresi ilansal.com, verdiği çok yönlü hizmetlerin yanında online veri aktarım hızıyla da Türkiye’nin yeni gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip

Türkiye'nin Alışverişte Yeni Adresi: İlansal.com

Türkiye’nin ilan ve alışverişte yeni adresi ilansal.com, 2018 yılında Maxi Group bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan ilansal.com, Türkiye’nin yeni elektronik ticaret ve ilan platformu olma özelliğini taşıyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren ilansal.com, online veri aktarım hızıyla da Türkiye’nin yeni gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen ilansal.com,

müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilansal.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Türkiye Kulisi Editör 3


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER