Ayşe Kulin'in Kitabında da "Pedofili" İçerikli Yazılar Gündeme Geldi

Sosyal medyada gündeme gelen Abdullah Şevki ve Elif Şafak'ın kitaplarının artından Ayşe Kulin - Gece Sesleri Kitabı içeriğindeki pedofili olayları ile gündemde.

Ayşe Kulin'in Kitabında da "Pedofili" İçerikli Yazılar Gündeme Geldi

Abdullah Şevki ve Elif Şafak'ın çocuk istismarına dair yazdığı ifadelerin ortaya çıkmasının ardından benzer satırların Ayşe Kulin tarafından da kaleme alındığı ileri sürüldü. Ayşe Kulin'in Gece Sesleri kitabında pedofiliyi öven ifadeleri kullandığı öne sürüldü.

Abdullah Şevki isimli şahsın, Zümrüt Apartman kitabında yayımladığı çocuk istismarına ilişkin ifadeleri tepki çekmişti.Ardından kamuoyunda gündeme gelen Elif Şafak'ın Mahrem kitabındaki satırlar sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Sosyal Medya ve Basından gelen tepkiler sonucu Abdullah Şevki ve Kitabın yayımcısı gözaltına alınıp ardından kontrollü serbest bırakılmıştı. Ahmet Şevki ve Elif Şafak'a tepkiler devam ederken Ayşe Kulin'in Gece Sesleri kitabında da benzer satırlar yer aldığı iddiası gündemde.

AYŞE KULİN'İN GECE SESLERİ KİTABINDAKİ O SATIRLAR

Bebek ağlamaya başlamıştı. Tekrar kucakladı bebeği, sedire uzattığı bacaklarının üzerine yatırıp sallamaya başladı. Bebeğin minnacık ayağı, sallandıkça apış arasına değiyordu Ziynet'in. Bir süre sallanıp durdu böyle. Derken karın boşluğundan kasıklarına yayılan bir yangın başladı içinde. Gözlerini kapatıp kendini dinledi bir an. Yusuf'un altında yatarken aldığı tada benzeyen bir duygu, minik bir tomurcuk gibi baş verip giderek büyüyen, çıldıran dev bir çiçek gibi yayılıyordu içinde. Bir hamlede çekip aldı bebeğin ayağındaki yün patiği ve bebeğin ipek gibi yumuşacık pembe topuğunu, patiska donun üzerinden kendine bastırdı. Minicik ayağı bacaklarının arasına sıkıştırıp sallamaya devam etti. Bir ara susan bebek yine ağlamaya başlamıştı. Nedim'in viyakları Ziynet'in hızlanan nefesini, giderek artan kesin çığlıklarını bastırıyordu. Sonunda her ikisinin de çığlığı birbirine karıştı. Ziynet, Yusuf'u beklediği hevesle bekler oldu Nedim'in uyku saatlerini.

ayşe kulin pedofili, ayşe kulin çocuk istismarı, ayşe kulin gece sesleri, ayşe kulin kitabı

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 11:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe sayan
Ayşe sayan - 2 yıl Önce

Demek ki ayşe kulin de topuğunu vurarak boşalıyor sapık kadın!

SIRADAKİ HABER