Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar vefat etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünürü, BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar vefat etti. Bayraktar, 72 yaşındaydı.

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar vefat etti

BAYKAR Savunma'nın Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar öldü. Selçuk Bayraktar ve Haluk Bayraktar'ın babası ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünürü olan 72 yaşındaki Özdemir Bayraktar'ın vefatını oğlu Haluk Bayraktar duyurdu.

Resmi Twitter hesabından paylaşım yapan Haluk Bayraktar, "Özdemir Bayraktar, Babamız, ilham kaynağımız bugün Hakk’ın rahmetine kavuştu. Değerlerinden taviz vermeden adanmış bir ömür yaşadı. Yılmak bilmeyen azmiyle araştırıp üretenlerden oldu. Haksızlıklar karşısında hiç pes etmedi, gücü yettiğince yardım etti. Allah rahmet eylesin" ifadelerini kullandı.

BAYKAR'dan yapılan açıklamada ise, " Milli Teknoloji Hamlesi idealinin ve Milli SİHA'larımızın öncü ismi, Yönetim Kurulu Başkanımız ve yol göstericimiz Özdemir Bayraktar, Hakk’a yürüdü... Allah rahmet eylesin. Dualarınızı bekliyoruz" denildi.

72 yaşında vefat eden Bayraktar için yarın Fatih Camii'nde öğle namazı düzenlenecek. Bayraktar, tören sonrası İstanbul'da toprağa verilecek.

Sadık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER