Giresun'da Yolcu Minibüsü Dereye Devrildi

Giresun'un Espinye ilçesinde yolcu minibüsü dereye devrildi, ölü ve yaralılar var

Giresun'da Yolcu Minibüsü Dereye Devrildi

Giresun'un Espiye ilçesinde şenlikten dönenleri taşıyan minibüsün dereye yuvarlanması sonucu ilk belirlemelere göre 5 kişi hayatını kaybetti, 6 kişi ise yaralandı.

Espiye Kaymakam Vekili Erdoğan Turan Ermiş, Giresun'un Espinye ilçesinde minibüsün dereye yuvarlanmasıyla meydana gelen kazaya ilişkin yaptığı açıklamada, alınan bilgilere göre 5 kişinin hayatını kaybettiğini, 6 kişinin ise yaralı olduğunu belirtti. Kazanın olduğu yerde bir çocuğun daha olma ihtimaline karşı aramalar sürüyor.

Görele Kaymakamı ve Espiye Kaymakam Vekili Erdoğan Turan Ermiş yaptığı açıklamala, yayla şenliğinden dönenlerin içinde bulunduğu minibüsün, Ericek köyünde dereye yuvarlandığını belirtti.

Olay anında ilk müdahaleyi çevrede bulunan vatandaşlar ile jandarma ekiplerinin yaptığını belirten Ermiş, ihbarı alan ambulansların da kaza yerine intikal ettiğini bildirdi.

Kendisinin de olay yerine gittiğini belirten Ermiş, "Şu anda aldığımız bilgilere göre kazada 5 ölü, 6 yaralı var. Kazanın olduğu yerde bir çocuğun daha olma ihtimaline karşılık arama yapılıyor." dedi.

AA

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 19:25
Esmanur Tuna


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER