Kadıköy Fikirtepe'de Yangın! Ölü Ve Yaralılar Var!

Özbey Caddesi'nde bulunan kentsel dönüşüm için boşaltılmış 3 katlı binada, yangın çıktı. Kadıköy Fikirtepe'de çıkan yangında ölen ve yaralananlar var.

Kadıköy Fikirtepe'de Yangın! Ölü Ve Yaralılar Var!

Fikirtepe'den sabah saatlerinde gelen acı haber, 2 kişi hayatını kaybetti.Kentsel dönüşüm için boşaltılmış binada çıkan yangında yaralalanlar tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Özbey Caddesi'nde bulunan kentsel dönüşüm için boşaltılmış 3 katlı binada yangın başladı. Çevredeki 3 farklı binaya sıçrayan yangına çok sayıda itfaiye ve ambulans sevk edildi.

kadıköy'de yangın, Fikirtepede yangın, yangın, istanbul'da yangın

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, 4 ve 5 katlı binaların üst katlarında mahsur kalan vatandaşları merdiven ile kurtarırken hızlı şekilde yayılan yangına müdahale etti.

Yangının başladığı boş binanın kağıt toplayıcılar tarafından depo olarak kullandığı öne sürülürken, yangın sırasında alevlerden kurtulamayan bazı vatandaşların hayatını kaybettiği bildirildi.

kadıköy'de yangın, Fikirtepede yangın, yangın, istanbul'da yangın

Yangın söndürme çalışmaları sürüyor.  

YANGINDAN GÖRÜNTÜLER

kadıköy'de yangın, Fikirtepede yangın, yangın, istanbul'da yangınkadıköy'de yangın, Fikirtepede yangın, yangın, istanbul'da yangın

İŞTE O YANGIN

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 11:24
Türkiye Kulisi Editör 5


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER