Suriyeliler Çekmeköy'de Kafa Kesti!

İddiaya göre iki Suriyeli Çekmeköy Alemdağ'da tartıştıkları bir Afganistan Türkmeni'ni boğazını keserek öldürdü.

Suriyeliler Çekmeköy'de Kafa Kesti!

Olay, 29 Mayıs tarihinde, saat 18.30 sıralarında Çekmeköy Alemdağ Mahallesi Havacılar Caddesi üzerinde meydana geldi. İddialara göre, yolda 2 Suriyeli ile 1 Afganistan Türkmeni kavgaya tutuştu. 2 Suriyeli kavga ettikleri kişiyi önce dövdü ardından defalarca bıçakladı.

Boğazına bıçak darbesi alan 20-25 yaşlarında Türkmen genci kanlar içinde yere yığıldı.

Saldırganlar ise olay yerinden kaçtı.

Polis ekipleri olay yerine sağlık ekiplerini istedi. Sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde yerde kanlar içinde yatan kişinin öldüğünü belirledi.

“KAFA KESECEĞİM”

Olayın geçtiğimiz günlerde Bursa’da bir Suriyelinin "Kafa keseceğim"sözlerinin ardından gerçekleşmesi ise dikkat çekti.

Söz konusu Suriyeli kamuoyunun tepkisi nedeniyle gözaltına alınmış, ifadesinin ardından ise serbest bırakılmıştı. Daha sonra ise sınırdışı edilmişti

“SOKAĞA ÇIKAMAZ OLDUK”

Skandal cinayetin ardından sosyal medyadan onlarca vatandaş tepkisini dile getirdi.“Sokağa çıkamaz olduk”diyen bir vatandaş “Çekmeköy Alemdağ mahallesi Suriyeli vakası kendi mahallemizde Sokağa çıkamaz olduk adamlar boğaz kesiyor kelle kesiyor ahada adamlar sözünü tuttu. Keseceğim diyordu”ifadelerini kullandı.

Kaynak Yeniçağ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selda
Selda - 2 yıl Önce

Bunların Allah belasını versin bunlar madur deyil zorbalar turkiyedeki belediyeler onlara türlü türlü yardımlar yapıyor bey gibi yaşıyorlar burda haram olsun ülkemizi terketsinler sınır dışı yapılsın yeter memleketimde rahat yaşamak istiyorum bu nedir ya kendi memleketlerinden savaş diye vaz geçti bunlar istemiyoruz onları ülkemizde

SIRADAKİ HABER