Game of Thrones Split'te Müze Oldu

HBO'nun popüler dizisi Game of Thrones'un, Split'te müzesi açıldı

Game of Thrones Split'te Müze Oldu

Hırvasistan'ın bir şehri olan Split’te, HBO'nun popüler dizisi Game of Thrones müzesi açıldı. Müze, Mayıs 2019 – Mayıs 2020 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapıları açık tutacak. 

Diocletianus Sarayı’nın kalıntılarının ihtişamı nefesinizi kesmek ve ünlü dizinin şanlı günlerini hatırlamanız için yeterli değilse Split’te açılan yepyeni Game Of Thrones müzesi dizinin bittiği an hissettiğiniz boşluk duygusunu bir süre için unutmanıza yardımcı olabilir. 

Sadece bir yıl (Mayıs 2019 – Mayıs 2020) için açıldığı iddia edilen müze, yedi yıl boyunca HBO ekibi tarafından yaratılan dekor parçalarının büyüleyici kopyalarını sahip ve dünyanın dört bir yanından meraklı ziyaretçileri kendine çekiyor.

Şovun hayranları, tehditkar ejderha başlarına, serilerden birine benzeyen uğursuz bir atmosfere, en sevilen karakterlerden bazılarına dayanan yaşam boyu balmumu figürlerine, otantik kostümlere, Valyrian çeliğinden yapılmış silahlara ve diğer tonlara göz atacak. güzel şeyler.

Müze, zorlu taraftarlara, çeşitli fantastik mekanların ardından temellendirilmiş birçok oda sunarak, her şeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Winterfell'in kasvetli ve soğukkanlılığından, en büyük Slaver City Meereen'.

Kaynak: slavorum.org

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 15:13
Esmanur Tuna


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER