"Cumhurbaşkanına Mektup Yazacağım"

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, son yıllarda artan çocuk istismarı ve ölümleri için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazacağını dile getirdi

"Cumhurbaşkanına Mektup Yazacağım"

Şarkıcı Demet Akalın, katıldığı televizyon programında bir annenin verdiği ilacı içmeyen kızına şiddet uygulamasıyla alakalı konuşt. Çocuğa şiddet ve istismarın artmasıyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mektup yazmak istediğini söyledi.

"CUMHURBAŞKANINA MEKTUP YAZACAĞIM"

Çocuklara yapılan istismar ve şiddete tahammülünün olmadığını belirten Akalın, sözlerine şöyle devam etti: "Ecrin'in katili falan bulunması sinir krizi geçiriyorum. Cumhurbaşkanına mektup yazmayı düşünüyorum. Bunda 8-9 ay önce çocuk ölümleri için biz Adalet Bakanlığı'na gitmiştik Nadide Sultan falan. Bize bir günde randevu verdiler atlatık Ankara'ya gittik. Bütün danışmanlarını çağırdı, adamlar ellerinde dosyalarla geldi. Bize brifing verdiler. Sonuç olarak bizim Avrupa birliğine girmemiz için ne kadar idam istiyoruz desek de boşuna.

"BEBEKLERİN HAKKI NE OLACAK?"

Katillerin de bir insan hakları varmış peki ölen bebeklerin hakkı ne olacak? Adalet Bakanı o gün Aile Bakanını da aradı. Mavi de gözlü biri o kadar inandım ki Adalet Bakanımıza hala da çok inanıyorum. Bu cezaların hızlanacağına da inanıyorum. Ama idam gelmeyecek onu da söyleyeyim yani. İnsanlar kimyasal hadımdan bahsetti ama onda bile hep katilleri düşünen insan hakları devreye giriyor.

Kaynak: haberler.com

Türkiye Kulisi Editör 3


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuriyev vaqif aqasef oqlu
Nuriyev vaqif aqasef oqlu - 2 yıl Önce

CENAB TURK DUNYASININ QORUYUCUSU OLAN ERDOQAN BEY BEN SIZE AZERBAYCANIN AXSU WEHERINDEN YAZIRAM 1 QURUP ELILILEM 10 AYDIRKI EVIM YANIB KIME YAZIRAM KOMEK ETMIR TURK DUNYASININ QEYRETLI KIWISI HESAB EDIB SIZDEN RICA EDIYORUM BANA YARDIM EDIN ALLAH RICASI ICIN TEL +994559137512 MIRZAQA ELIYEV EV 4 TEWEKURLER,

Refaettin köse
Refaettin köse - 2 yıl Önce

sayın başkanim sizleri cok seviyoruz sizden isdediyim iş şuanda bankalarla hicalik oldu silere sitem etmiyoru.

Halis memiş
Halis memiş - 2 yıl Önce

İşim yok hiçbir yerden destek alamadım çok dardayım lütfen yardım edin Kiramı veremiyorum tel05414698464

Mukaddes bülbül
Mukaddes bülbül - 1 yıl Önce

51. Yasindayim. 3 tane. Hasdalik. Tasiyorum. Salisamiyorum. Evim. Kira.

Mukaddes bülbül
Mukaddes bülbül - 1 yıl Önce

Sayin. Cumhur baskanim. Ben. 51. Yasindayim. Daha. Once. Calisiyordum. Hasdalik lardan. itibaren. Salisamiyorum. 3. Tana. Hasdalik. Tasiyorum. Evim. Kira. Emekli. Olmam icin. Yardiminiza. ihdiyacim. Var. Yardim. Edin.

SIRADAKİ HABER