Dünyanın En Zengini Jeff Bezos Türkiye'de

Dünyanın en zengini olan ve son günlerde boşanması ile gündemde olan Jeff Bezos'a ait lüks yat Datça açıklarında görüntülendi

Dünyanın En Zengini Jeff Bezos Türkiye'de

Amazon'un sahibi olan dünyanın en zenginleri listesinde ilk sırada bulunan Jeff Bezos'un Datça'da görüntülendi. 136 metre uzunluğundaki mega yat Datça'da ilgi odağı olurken ünlü milyarderin yatta bulunup bulunmadığı hakkında ise bir açıklama yapılmadı.

BELEDİYENİN ATTIĞI TWEET DİKKAT ÇEKTİ

NTV'de yer alan habere göre; Bunun yanı sıra çekilen fotoğraflar yatın üzerinde bir helikopter bulunduğu da dikkatleri çekti. Konuyla ilgili olarak Datça Belediyesi'nden de esprili bir paylaşım geldi. Datça Belediyesi'nin hesabından yapılan paylaşımda, yatı görüntüleyen gemi gözlemcisi Yörük Işık'ın tweeti alıntılanarak "Yarın Basın Yazanesi'ne çaya gelmek istedi, bilemiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Amazon'un sahibi olan dünyanın en zenginleri listesinde ilk sırada bulunan Jeff Bezos'un yatı Datça'da görüntülendi. 136 metre uzunluğundaki mega yat Datça'da ilgi odağı olurken ünlü milyarderin yatta bulunup bulunmadığı hakkında ise bir açıklama yapılmadı.

haberler.com

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 12:59
Türkiye Kulisi Editör 3


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER