İki kez kanseri yenen şarkıcı Gülay hastaneye kaldırıldı

Cesaretin Var mı Aşka şarkısıyla 90'lı yıllara damga vuran şarkıcı Gülay, uzun süredir mücadele ettiği rahim ve böbrek kanserini atlatmıştı. Sanatçının yeniden kanser şüphesiyle hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

İki kez kanseri yenen şarkıcı Gülay hastaneye kaldırıldı

Cesaretin Var mı Aşka şarkısıyla 90'lı yıllara damga vuran şarkıcı Gülay, son yıllarda sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor.

Birer yıl arayla mesane ve böbrek tümörü ameliyatı geçiren şarkıcı, son olarak 2019 yılında çoklu organ yetmezliği nedeniyle hastanede uzunca süre tedavi gördü.

Pandemi nedeniyle uygulanan yasaklar kalkınca tatil için Bodrum'daki kız kardeşi Nilüfer Sezer’in yanına giden Gülay, burada sağlık sorunları yaşayınca Milas Devlet Hastanesi’ne gitti.

RAHİM KANSERİ ŞÜPHESİ

Milliyet’in haberine göre, şarkıcıyı muayene eden doktorlar, rahim kanserinden şüphelendi. Biyopsi için alınan parçanın tahlili ‘rahim kanseri’ olarak çıkınca, şarkıcı uçakla İstanbul’a döndü. 

Gülay, bundan sonraki tüm teşhis, ameliyat ve tedavi sürecini daha önce de yattığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde geçirecek.

Sadık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER