Seda Sayan'ın Aylık Kira Geliri 500 Bin TL!

58 yaşındaki şarkıcı Seda Sayan emlak zengini çıktı. Sayan'ın kira gelirinin 500 bin lira olduğu iddia edildi.

Seda Sayan'ın Aylık Kira Geliri 500 Bin TL!

İstanbul Sarıyer'de bulunan Büyükdere'de villa satın alan ünlü şarkıcı tarafından yapılan bu yatırım sonrasında bir kere daha ünlü ismin emlak yatırımları manşetlere taşındı.

Yeni aldığı evinin dekorasyonuna da rekor para ödeyen Seda Sayan'ın hiçbir masraftan kaçınmadığı magazin basını tarafından haber yapılmıştı. 

Daha önce satın aldığı rezidans dairesinden yapmış olduğu paylaşımlar ile adından söz ettiren Sayan salgın döneminde pek çok ismin yaptığı gibi bahçeli eve geçiş yaptı.

4 milyon dolar gibi bir servet ödeyerek satın aldığı villasının tadilatı ile de yakından ilgilenen Sayan'ın yeni evi için hiçbir masraftan kaçınmadığı ve kesenin ağzını açtığı söylenmişti. 

Sarıyer Büyükdere'de satın aldığı villanın tadilatında sona gelen ünlü ismin taşınma hazırlıklarına başladığı ve Ekim ayında yeni evine taşınacağı iddia edildi. 

Sayan'ın sadece İstanbul'da 30 dairesi ve dükkanı bulunuyor. Londra ve Miami'de de evleri olan Seda Sayan'ın Bodrum'da 3 villası bulunurken aylık toplam kira gelirinin ise 500 bin lira olduğu belirtiliyor.

Kaynak: Takvim

Sadık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER