Serdar Ortaç: "Sürekli Ağlıyorum"

Serdar Ortaç, 4 ay önce hastaneye kaldırılan erkek kardeşinin sağlık durumunu anlatırken duygusal anlar yaşadı

Serdar Ortaç: "Sürekli Ağlıyorum"

Serdar Ortaç önceki akşam KKTC'de sahneye çıktı.

Pop yıldızı konserden önce duygusal açıklamalar yaptı. 4 ay önce hastaneye kaldırılan Serkan Ortaç'ın sağlık durumu hakkında konuşan Ortaç, "Perişanız" dedi.

"KARDEŞİMİ KAYBEDİYORDUK, KİMSEYE BELLİ ETMEDİM"

Özel hayatı hakkında samimi açıklamalar yapan Serdar Ortaç, şunları söyledi: "Kardeşim Serkan enfeksiyon nedeniyle 4 ay önce hastaneye kaldırıldı. Günlerce yoğun bakımdan çıkamadı. Az daha kaybediyorduk. Kimseye belli etmedim, ama hayatımda uzun zamandır hiç bu kadar ağlamadım. En son 1998'de hastalık nedeniyle sol gözüm kapandığında, 2012'de ise babam Mehmet Ortaç'ı kaybettiğimizde bu kadar çok ağladım.

"PERİŞANIZ, SÜREKLİ AĞLIYORUM"

Serkan şu an fizik tedavi görüyor. Bakışları düzeldi, bizi anlıyor. Ama hala bekliyoruz. İki evladı var. Allah onlara bağışladı. Annem ve ben perişanız. Serkan için tüm olanaklarımı seferber ettim. Ama inanır mısınız, hala çok üzgünüm. Sürekli ağlıyorum.

"KENDİMİ SUÇLUYORUM"

Kardeşimin sağlık durumu iyiyken işlerimin yoğunluğu nedeniyle ona vakit ayıramıyordum. ayıramıyordum. Şimdi o kadar pişmanım ki! 'Niye daha fazla yanında değildim?' diye kendimi suçlayıp duruyorum. Herkes ailesine, sevdiklerine zaman ayırsın. Sonra o büyük pişmanlık hiç geçmiyor. İnsanın üzerine çöküyor."

Kaynak: haberler.com

Türkiye Kulisi Editör 3


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
NUR ORTAC
NUR ORTAC - 1 yıl Önce

Allah şefa versin

SIRADAKİ HABER