Türkiye'nin Gayrimenkul Zengini Ünlüleri

Sanat camiasının sevilen isimleri dizi ve reklamlardan kazandıklarını gayrimenkule yatırmaya devam ediyor. İşte Türkiye'nin gayrimenkul zengini olan ünlüleri...

Türkiye'nin Gayrimenkul Zengini Ünlüleri

Ata Demirer

Ata Demirer Bozcaada'da bir üzüm bağı sahibi olmak için düğmeye bastı. Bu hayalini sosyal medyada paylaşan Ata Demirer, aradığı bağı sonunda buldu.

Ata Demirer, aynı zamanda deniz manzaralı da olan üzüm bağını 300 bin liraya almayı planlıyor. Komedyen, arazisinde kendi ürünlerini yetiştirecek.

Bülent Ersoy

Marmaris`te bir koy, Marmaris`te bir daire, Marmaris`te bir benzin istasyonu, 5 adet inşaat iş makinesi, Bodrum`da bir villa, Antalya`da bir daire, İstanbul`da bir daire, Fenerbahçe`de bir sauna..

Cem Yılmaz

Levent`te bir villa 1 milyon dolar değerinde bir tekne (Bu sene aldı), Çeşme`de villa, bir benzin istasyonu.

Çağla Şikel

Ulus`ta bir ev, Range Rover marka cip, bankada hatırı sayılır nakit.

Ünlüler yatırımda tercihi gayrimenkul oldu!

Deniz Akkaya

Bebek`te yalı dairesi, Audi Q7 cip.

Ünlüler yatırımda tercihi gayrimenkul oldu!

Emel Sayın

Wolksvagen turbo jeep, Demirciköy`de bir villa, Datça`da bir yazlık, Nişantaşı`nda bir dükkan, bankada bir miktar para, altın takı seti.

Ünlüler yatırımda tercihi gayrimenkul oldu!

Emrah

Bir dönem spor kompleksi satın alan ardından burayı elden çıkaran Emrah'ın 100'e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin ediliyor.

Emrah Erdoğan'ın sahibi olduğu gayrimenkullerden her ay 250 bin dolar gelir elde ettiği söyleniyor.

Ferdi Tayfur

Marmaris`te bir yarımada, Marmaris`te benzin istasyonu, Adana`da 50 daire, İstanbul Emirgan`da 6 villa, Sarıyer`de bir daire,Tarabya`da bir daire, Tarabya`da 4 katlı bir villa...

Gülben Ergen

50 tane ticari taksi, Feneryolu`nda daire, Antalya`da iki daire, Zekeriyaköy`de villa.

Haluk Bilginer

Uzun yıllar Londra'da yaşayan Haluk Bilginer İngiltere'de ev sahibi olan ünlüler arasında.

Yılın büyük bir bölümünü Londra'da geçiren sanatçının Notting Hill'de bir evi var.

Hülya Avşar

Sarıyer`de köşk, Ayvalık`ta yazlık, Ayvalık`ta zeytinyağı fabrikası, konfeksiyon fabrikası, Tarabya Nurol Sitesi`nde bir daire, Riva`da arazi, Etiler`de daire, Londra`da Docklands Canary Wharf`ta şehrin en yüksek rezidansı `Pan Peninsula Tower 1`de bir daire, iki cip, bir otomobil, bankada yüklü bir nakit. 

İbrahim Tatlıses

Demirciköy Alarko Sitesi’nde bir villa, Seyrantepe Oyak Sitesi’nde 3 daire, Şanlıurfa’da 1 daire, yine Şanlıurfa’da 3 dönüm arsa,  İzmir  Narlıdere Folkart Evleri’nde 1 daire, Hadımköy Günışığı Konakları’nda ise 1 villa bulunuyor.

Ayrıca 1 tekne, 2 sürat motoru, Bodrum Bitez’de 48 daireli Tatlıses Paradise apartları ve içinde 1 villa, Bodrum Bitez’de 6.5 dönüm üzerine denize sıfır 26 odalı Golo Beach Hotel, yine Bodrum Bitez’de 6.5 dönüm arsa, Kuşadası’nda 8 dönüm üzerine 6 katlı 157 odalı 314 yataklı Tatlıses Otel, İstanbul’da 5 kebap salonu.

Kenan İmirzalıoğlu

Ünlü oyuncunun iş yoğunluğu nedeniyle pek gidemese de Los Angeles'ta bir evi bulunuyor.

Kıvanç Tatlıtuğ

Gayrimenkule yaptığı yatırımla bilinen Tatlıtuğ'un Paris'te bir evi bulunurken, son günlerde Hollanda'da da bir ev aradığı konuşuluyor.

Muzazzez Abacı

Tuzla`da villa, Kuzguncuk`ta daire, Sişli`de daire, bankada nakit, bir otomobil, bir cip.

Müslüm Gürses

Passat 2005 model otomobil, Bakırköy`de bir daire, Beylikdüzü`nde iki adet 150`şer metrekare daire, Şişli`de bir daire, bankada 350 bin lira ve 300 bin avro nakit.

Orhan Gencebay

Baltalimanı'nda yalı dairesi, Etiler'de iki daire, Bodrum'da villa, Unkapanı'nda ofis, Etiler'de villa, Mercedes otomobil, Suziki otomobil, bankada hatırı sayılır para.

Perran Kutman

Perran Kutman Miami'den ilk ev sahibi olan isimlerden biri. Yaklaşık 14 yıl önce Miami - William's Island'dan ev satın alan Kutman, yılın büyük bir bölümünü burada geçiriyor.

Seda Sayan

Londra'yı tercih eden en son isimlerden biri de Seda Sayan.

Ünlü şarkıcı, Paris Hilton ve İngiliz şarkıcı Amy Winehouse da oturduğu Kingston bölgesinde yaklaşık bir yıl önce 400 bin sterline bir ev satın almıştı.

Sertap Erener

Şarkıcı Sertab Erener ve eski sevgilisi Demir Demirkan'ın mortgage (ipoteğe dayalı uzun vadeli gayrimenkul satın alma sistemi) danışmanlığı ve inşaat alanında faaliyet gösteren bir şirketi var.

Daha önceleri kendi mesleklerine yakın işlerde ticaret yapan ikili, gayrimenkul alanında da hızla ilerliyor.

'Demirkan Yatırım İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret' adını verdikleri şirketlerinin sermayesi 100 bin lira.

Son kurdukları şirketleriyle birlikte toplam beş şirketleri olan ikilinin, yatırım şirketinin merkezi Cihangir Sıraselviler Caddesi'nde bulunuyor...

Sezen Aksu

Sarıyer`de villa, Kanlıca`da villa, Bodrum`da villa, Ankara`da daire, İzmir`de iki daire, iki at, bir cip, İki otomobil, bankada nakit para.

Sibel Can

İstanbul`da 50 daire, Nakkaştepe`de, Levent`te villa, Bodrum`da 2 villa, Miami`de villa, yarış atı, 1 cip, otomobil, bankada hatırı sayılır nakit.

Tarkan

Beykoz Öğümce Köyü`nde çiftlik, Tarabya Sümer Korusu`nda 2.1 milyon lira değerinde villa, Arnavutköy`de tarihi köşk, Newyork`ta daire (Manhattan`da 1999 yılında `mortgage` sistemiyle 450 bin dolara aldığı dairenin değeri 4 milyon dolara ulaştı. Sanatçı yüzde 5 gibi düşük bir faiz oranıyla satın aldığı dairenin borcunu toplam 24 yılda ödeyecek), Los Angeles`ta studio daire, iki cip, bir otomobil.

Türkan Şoray

Etiler - Boğaz sırtlarında bir villa, Beşiktaş`ta bir iş hanı, 2003 model bir otomobil.

Milliyet

Sadık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER