TV 8'de Yayınlanan Kızım Dizisinde Şok Ayrılık!

Cuma akşamları TV 8'de yayınlanan Kızım dizisinde sürpriz ayrılık. Edinilen bilgiye göre yönetmen Mustafa Şevki Doğan ve tüm ekibi diziden ayrıldı.

TV 8'de Yayınlanan Kızım Dizisinde Şok Ayrılık!

Reytinglerde düşüş yaşadığı ve maddi olarakta zor günler geçirdiği iddia edilen TV 8'in sevilen dizisi 'Kızım'dan şok ayrılık haberi geldi. 

Başrollerini Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı 'Kızım' dizisinin tecrübeli yönetmeni Mustafa Şevki Doğan ve tüm ekibi, bugün gündüz saatlerinde diziden ayrıldıklarını duyurdu.

Reytinglerde istenilen başarının sağlanamamasının ardından mayıs ayında final yapacağı iddia edilen dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan ve ekibi, bugün sabah saatlerinde yaptığı açıklamayla diziden ayrıldıklarını duyurdu.

Yaşanan ayrılığın sebebi henüz bilinmese de, dizi çekimlerinin bir süredir aksadığı ve çekimlerin yapılmadığı bilgisine ulaşıldı. Ayrılığı duyuran ekip yetkilisi yaptığı açıklamada, ''Mustafa Hoca ve ekibi olarak yeni bölüm itibariyle diziden ayrılmış bulunmaktayız'' dediği öğrenildi.

“Kurtlar Vadisi”, “Baba Ocağı” ve “Meryem” gibi popüler dizilerin yönetmenliğini yapmış Mustafa Şevki Doğan'ın ardından Kızım dizisinin çekimlerine ne zaman devam edileceği ve yönetmen koltuğuna kimin oturacağı henüz belirsizliğini koruyor.  

TürkiyeKulisi.com / ÖZEL HABER

Mustafa Şevki Doğan Kimdir?

1980 yılında Söke Lisesi'nden mezun oldu. 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği ve Peyzaj Mimarlığı Fakültesi'ne girdi.
1984'de Osman Sınav’ın yanında sinema okumaya ve çıraklık eğitimine başladı. SineGraf’ın hemen hemen tüm işlerinde görev aldı. Osman Sınav, Mimar Sinan Üniversitesi Sinema Televizyon Enstitüsü dersleri ile birlikte, sinema laboratuar ve kimya uygulamaları, montaj, reji ve prodüksiyon çalışmaları ile kalfalığa yükseldi.
TV Reklam filmleri, Reklam kampanyaları, TV filmleri, TV dizileri ve Sinema için filmlerde yardımcı yönetmenlik, sanat yönetmenliği, yapımcılık ve yönetmenlik yaptı.

1990'lı yılların başında animasyon film yönetmenliği yaptı. Kültür Bakanlığı ve Emniyet Müdürlüğü'nün uyarıcı filmlerini hazırladı. 1990 - 1994 yılları arasında film çalışmalarının yanında ticari faaliyetlerde bulundu. 1995 yılında Iğdır’da askerliğini yaptı.

Askerlik sonrası tekrar SineGraf’a dönüp film çalışmalarına katıldı. Deli Yürek,Hayat Bağları,Kurtlar Vadisi gibi ses getiren pek çok projede yapımcı ve yönetmen olarak yer aldı.
Mustafa Şevki Doğan, yaklaşık 600 adet reklam filminde ve müzik klibinde yardımcı yönetmenlik ve yapımcılık ve yönetmenlik yaptı.

Kızım Dizisi Konusu?

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 13:21
Esmanur Tuna


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER