Zerrin Özer'in Yeni Eşine Dolandırıcılık İddiası

Zerrin Özer'in dün akşam nikah masasına oturduğu eşi Murat Akınca hakkında bomba iddialar ortaya atıldı

Zerrin Özer'in Yeni Eşine Dolandırıcılık İddiası

Zerrin Özer, geçen akşam 34 yaşındaki Murat Akınca'yla evlendi. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Seda Hanım, Akınca'nın dolandırıcı olduğunu iddia ederek herkesi şaşırtan açıklamalar yaptı.

"ANNESİYLE BİRLİKTE DOLANDIRICI"

Zerrin Özer'in kameralardan uzak tuttuğu sevgilisi Murat Akınca ve annesi hakkında herkesi şaşırtan iddialar ortaya atıldı. Canlı yayına telefonla bağlanan Seda Hanım, şunları anlattı:

"Mahmut Atalay adını kullanıyor. Annesiyle birlikte dolandırıcılar. Sahte kimlik kullandığı için paralar annesinin hesabına yatar.Kardeşi Amerika'daydı. Ben öğrenci danışmanlığı yapıyorum. Annesiyle birlikte ofise geldi kardeşini farklı bir okula yönlendirdik. Sonra aramalar, mesajlar ve ofise kahvelerle gelmeler falan başladı. İnsana çok güzel davranıyor şüphe etmezsin. Kendisini yaşam koçu ve fitness hocası olarak tanıttı. Biz yaklaşık 1,5 sene konuşup flört ettik. Sonra 'bir yere ödemem var' diyerek benden bin lira para aldı akşam ödeyeceğim dedi gerçekten de ödedi bu güven yaratma durumu.

"BENİ 400 BİN TL DOLANDIRDI"

Sonra kardeşi tekrar Amerika'ya gitmek istedi. Onun için 'ödeme yapmam lazım, çeklerim var onu bozdurmam lazım' falan dedi. Benden yaklaşık olarak 3 bin TL aldı. Ardı arkası kesilmedi. Bir süre sonra 'benden bu parayı almak istersen gel şu çeki birlikte bozduralım' falan dedi. Annesi de gelip bana çok teşekkür etti onlara yardım ettiğim için. Kendilerini çok zengin gösteriyorlar. Bizim evlilik düşüncemiz yoktu. Hem iş hem arkadaş ilişkimiz vardı. Kendisinin şu an anlatamayacağım şeyleri de var. Benim gözüm tehditleri başladığı zaman açılmadı. Ailem için 'benimle birlikte olduğunu söylerim' diyerek tehdit etti. Mafya adamlarının yanında çalışıyor. Beni dolandırması 30 bin dolardan daha yüksek yani şuan ki parayla 400 bin TL değerinde.

haberler.com

Türkiye Kulisi Editör 3


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER