Dreamland SummerFest Kaçırılmaz!

Pop , RocK ,Rap, Slow Rock, Hiphop , Hause , Deep House tüm tarz müziklerin bir arada olduğu bir festival düşünün. Üstelik oldukça uygun şartlarda bu festivalde buluna bileceğinizi. Ne duruyorsunuz? Haydi Dreamland SummerFest 'e!

Dreamland SummerFest Kaçırılmaz!

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım organizasyonuyla 4. Kez gerçekleşecek Kuşadası Gençlik Festivali bu yıl 10-14 Temmuz 2019 tarihleri arasında müzikseverlerle buluşacak.

Her zaman iyi müzik sloganıyla çıkış yapan Kuşadası Gençlik Festivali , Kuşadası Belediyesi işbirliği ile Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı’nda gerçekleşecek. Milyon Tv ve Kral Pop Tv sponsorluğunda gerçekleşecek festivalde eğlencede sınır yok.

Her tarz müziğin yapılacağı ,  boş vakit bırakmaksızın etkinliklerin ve eğlence programlarının yapılacağı 7 gün , tüm stresinizi atıp, enerji ile dolacağınız bir festival. Muhteşem sanatçı kodrosunun yanı sıra deniz şişme parkurları, dart,futbol,voleybol,ödüllü yarışlar ve turlarla dolu günler sizi bekliyor. Gece gündüz köpük party, color party, kostüm party'lerin düzenleneceği, sokak kezzetleri stantlarının yer alacağı, hava kararınca başlayan animasyon show programlarıyla unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

7 gün 7 gece sabah 5 e kadar süren sınızsız eğlencenim dibine vurabileceğiniz bu festivali kaçırmayın!

Sahne alacak sanatçılar ;

EMRE AYDIN,YÜKSEK SADAKAT, EYPİO, TAN TAŞÇI, İDO TATLISES, HANDE ÜNSAL, ECE SEÇKİN, ANIL PİYANCI, YENER ÇEVİK, FERİDUN DÜZAĞAÇ, GRİPİN, GAZAPİZM, CEM BELEVİ, SİMGE SAĞIN, OĞUZHAN KOÇ, ZAKKUM, VELET, RALVERO,SAMET LİÇİNA, DJ MERT AKMAN, ANASTACİA GLAVATSKIKH

Festival alanı ile ilgili detaylar ;

Çadır Kent , Resepsion ve İnfo ,Güvenlik, Sokak Lezzeztleri, Market, Pazarlar, Art sanat, Su Sporları, Aktivite Aletleri, Sağlık Ekibi, Karavan, Tuvalet ve Duş, Bar, Acık hava diskoları, Konser Sahne Sistemi, Araç Park Yerleri, Cafeler, Restoranlar, Canlı Müzik Alanı, Aktivite Alanı, Sanatçı odası(karavanı), Medya Odası, Güvenlik Kabinleri, Yüzme Alanları, Depo, Nargile, Kuaför, Holiday Tatto, fotoğrafçı, Manav, Oyun Aletleri, Sokak acentası..

Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER