Zeytinli Rock Festivali 2019!

Ülkenin en güçlü rock festivali olmayı sürdüren , Zeytinli Rock Festivali, her yıl ağırladığı onlarca sanatçı ve binlerce müzikseverle bu yılda kapılarını Edremit Akçay sahili’nde açıyor.

Zeytinli Rock Festivali 2019!

Ülkenin en güçlü rock festivali olmayı sürdüren Zeytinli Rock Festivali, her yıl ağırladığı onlarca sanatçı ve binlerce müzikseverle bu yılda kapılarını Edremit Akçay Sahili’nde açıyor.

Her yıl unutulmaz anlara ve şovlara ev sahipliği yapan Zeytinli Rock Festivali 2018 yılına da damga vurmuştu.Zeytinli Rock Festivali 2018’de Hayko Cepkin dünya üzerinde denenmemiş bir şova imza atmıştı. Bin metre yükseklikten, uçaktan atlayıp bu show için özel olarak tasarlanmış paraşütü ile festival alanına inmişti.

Milyon Yapım, Umut Kuzey’in öncülüğünde tam dört yıl önce, kamplı festival kültürü yok olmaya başlamışken Zeytinli Rock Festivali’ni yeniden hayata geçirmişti. Birbirinden başarılı beş yılı geride bırakan festival her yıl büyüyerek ve güçlenerek Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük yerli müzik festivali halini aldı. Türk rock müziğinin geçit töreni olan Zeytinli Rock Festivali, Türkiye’nin dört bir yanında yapılan yeni festivallere ilham olurken, bir taraftan da ülkemizde kamplı festival kültürünün yerleşmesi ve gelişmesini de sağladı.

Türk Rock Müziğinin Geçit Töreni Bu Yılada Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor!

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım Organizasyon tarafından 6. Kez gerçekleşecek Türk Rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 28 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında.

Yüzdeyüz müzik ve eğlenceyle Kral Pop Tv ile Milyon Tv Medya sponsorluklarıyla düzenlenecek festivale dair ayrıntılar ;

Sınırlı Sayıda 1 alana 1 bedava Kampanyalı Bilet Fiyatı
İki Adet Bilet Fiyatı Kombine : 192,50 TL

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 12:02
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER