''Ekrem Bey Çok Şey Anlattı Ne Yapacağını Söylemedi''

Yıldırım, Ekrem İmamoğlu ile katıldığı ortak yayının ardından çorbacıya gitti. Burada yayınladığı tweetle İmamoğlu'nun yayın performansını değerlendirdi

''Ekrem Bey Çok Şey Anlattı Ne Yapacağını Söylemedi''

AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım, tarihi ortak yayın sonrası eşi ve kızıyla çorbacıya gitti. Burada yayınladığı tweetle İmamoğlu'nun çok şey söylediğini; ancak ne yapacağını söylemeyi unuttuğu değerlendirmesinde bulundu.

Binali Yıldırım, Lütfi Kırdar'daki ortak canlı yayın çıkışında gazetecilerle bir süre sohbet etti. Gazetecilerin "canlı yayını nasıl buldunuz" sorusuna "izlemediniz mi" sorusuyla cevap veren Yıldırım, ortak yayında Ekrem İmamoğlu'na yaptığı çay davetiyle ilgili de "detayları sonra öğrenirsiniz" açıklamasında bulundu.

Gece çorbasına gitti

Yıldırım, canlı yayın sonrası eşi ve kızıyla birlikte soluğu çorbacıda aldı. Burada objektiflere gülümseyen Yıldırım, takipçileriyle "keyfimiz yerinde" mesajını paylaştı.

Yıldırım canlı yayına ilişkin değerlendirmesinde ise Ekrem İmamoğlu'nun çok şey konuştuğunu; ancak ne yapacağını söylemeyi unuttuğunu ileri sürdü.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER