Ozan Tufan'ın Performansı Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

Milli futbolcu Ozan Tufan, İzlanda maçındaki performansıyla sosyal medyada eleştirilere maruz kaldı

Ozan Tufan'ın Performansı Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

Dün akşam oynanan EURO 2020 Elemeleri H grubu maçında İzlanda ile karşılaşan A Milli Futbol Takımı'nda Ozan Tufan, performansıyla eleştiri yağmuruna tutuldu!

Fenerbahçe'nin çok konuşulan oyuncusu Ozan Tufan, İzlanda-Türkiye maçında gösterdiği performansla sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Ben çıksam daha iyi oynarım." yorumunu yaptı.

İzlanda-Türkiye maçına ilk 11'de başlayan Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan, performansıyla çok eleştirildi.

"BEN ÇIKSAM DAHA İYİ OYNARIM"

Türkiye maçını izleyen sosyal medya kullanıcıları Ozan Tufan'ı tefe koydu. Ozan Tufan'ın performansını birçok sosyal medya kullanıcısı eleştiri yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı Ozan Tufan'ın performansı için, "24 yaşındaki bir futbolcunun göbeğini eritememesinin bir açıklaması yok." yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Ben çıksam daha iyi oynarım." yorumunu yaptı.

"ORTASAHANIN DEFANSİF DENGESİNİ SAĞLAMAYA ÇALIŞIYOR"

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Ozan Tufan'ın performansından memnun olduklarını yorumlarıyla belli etti. Konuyla ilgili yorum yapan sosyal medya kullanıcısı, "Ozan'ı beğenmeyenleri anlamıyorum. Mücadele ediyor ve ortasahanın defansif dengesini sağlamaya çalışıyor." ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER