Dota Underlords Görüntüleri Sızdı

Dota Underlords mobil sürümünün erken erişim görüntüleri sızdırıldı

Dota Underlords Görüntüleri Sızdı

Valve, Dota Underlords için ticari marka başvurusunda bulunduktan kısa bir süre sonra kendi Dota Auto Chess sürümü üzerinde çalıştığını açıklamıştı.

Ayrıca Dota’dan ayrı bir Çince versiyon üzerinde de çalışmaların devam ettiği bilgisi verildi.

Sızdırılan görüntülerin mobil oyuna ait olduğu paylaşılırken, söz konusu oyunun PC sürümünün de çıkacağı Reddit üzerinde iddia edildi.

Beta sürümde ana karakterlere odaklanılacağı gelen bilgiler arasında. Söz konusu karakter listesinde Abaddon, Beastmaster, Bloodseeker, Axe, Arc Warden ve daha birçok karakter yer alıyor. Valve ‘den gelen bilgiye göre, bu liste her oyun sezonunda da güncellenecek. En sonunda yeni kategori olarak Underlords kategorisi de bu güncellemeye eklenecek. Dota ‘dan tanıdığımız tek Underlord’un, Abyssal Horde’un lideri Vrogros karakteri olduğunu hatırlatalım.

Aktarılan diğer bilgilere göre yapılacak savaşlar hızlı ve basit şekilde sonuçlanıyor. Yani eğitsel bir mod gibi olduğu söyleniyor. Çok oyunculu modun nasıl olacağını henüz bilemiyoruz, şimdilik aktarılan bilgi bu yönde.

Dota Underlords, bir test aşaması içerisindeyse PC sürümüne gelme ihtimali de muhtemel. Ancak henüz resmi olarak yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak: Shiftdelete

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 02:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER