Google Stadia Bekleyenleriyle Buluşuyor

Tek ihtiyacı hızlı bir internet olan Google Stadia oyun adına bilgisayar ve konsol gereksinimlerini ortadan kaldırmaya hazırlanıyor

Google Stadia Bekleyenleriyle Buluşuyor

Dört ay sonra; Amerika Birleşik Devletleri , Kanada , İngiltere ve Avrupa’da bulunan birkaç ülkede daha satışa sunulması beklenen kontrolcü, bugünden itibaren ön sipariş istekleri için hazır bir durumda.

GOOGLE STADIO OYUN KOLU İÇİN ÖNEMLİ BİR UYARU GELDİ!

Google’ın yeni gözbebeği Stadia, bu seneki E3 etkinliğinde tanıtılmıştı. Daha önce, Stadia Founder’s Edition isimli bir paket adına sınırlı sayıda ön sipariş alacağını duyuran arama motoru şirketi, bu ürünü 129 dolar fiyat etiketiyle oyuncuların beğenisine sunmuştu.

Oyun servisine ilk erişim, Chromecast Ultra ve sınırlı sayıda üretilmiş olan özel bir kontrolcü gibi (gece laciverti rengine sahip) kampanyalarla birlikte satışa sunulan özel paket yerine artık sadece 69 dolara bir adet Google Stadia oyun kolu satın alabilirsiniz.

Amerikalı şirket, nadide bir ürün olarak üretilen ilk paketi satın almayanların bu kontrolcüyü almalarını tavsiye etmiyor. Bir başka deyişle; eğer Stadia Founder’s Edition’ı daha önceden satın almışsanız ve bir adet daha oyun kontrolcüsü edinmek istiyorsanız, bu ön siparişi kaçırmayın .

Son olarak, eğer buddy pass adı verilen ve ilgili kişiye üç aylık ücretsiz bir Stadia Pro deneyimi yaşatan fırsata sahipseniz, bu ön sipariş sizler için de önemli bir şans olabilir. Yukarıdaki videoyu izleyerek, sizler için deneyimlediğimiz Google Stadia platformu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz . İyi seyirler dileriz.

Not: Bu cihazı alarak Stadia’nın kendisine direkt olarak erişim sağlayamazsınız çünkü bu şansı, sadece, Stadia Founder’s Edition’ı satın alanlar kullanabiliyor. Diğer kullanıcılar ise Kasım 2019’a kadar beklemek zorundalar.

Kaynak: Shiftdelete

Türkiye Kulisi Editör 5


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER