Samsung Galaxy A20e'nin Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung geçtiğimiz günlerde yeni modeli Galaxy A serisini tanıtmıştı. Şimdiyse ailenin küçük kardeşi Galaxy A20‘ye bir kardeş geldiği ortaya çıktı, yeni modelin adıysa Galaxy A20e oldu.

Samsung Galaxy A20e'nin Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung geçtiğimiz günlerde üst seviye akıllı telefonlarını tanıtmıştı. Galaxy S10 serisi ile oldukça iddialı bir giriş yapan Samsung, diğer taraftan orta ve giriş seviyesi modellerini de yeniledi.

Yepyeni Galaxy A serisini parça parça tanıtan Samsung, bu defaysa Galaxy A20 modeline bir kardeş tanıtmaya hazırlanıyor. Mart ayının başlarında Samsung İngiltere’nin internet sayfasında ortaya çıkan Galaxy A20e şimdiyse kılıflarıyla gün yüzüne çıktı. Böylece modelin tasarım detayları da ortaya çıkmış oldu.

GALAXY A20e

Galaxy A20 ile büyük ölçüde benzer olan Galaxy A20e, görüldüğü kadarıyla kardeşine kıyasla biraz daha kalın olan alt çerçevesiyle birbirlerinden farklılaşacak. Bunun haricinde her iki modelde de Infinity-V ekran kullanacak olan Samsung, arka yüzde yine sol üst tarafa konumlandırılmış çift kamera sensörü ve ortada yer alan bir parmak izi okuyucuya yer verecek.

Teknik özellikleri ve fiyatı hakkında şu an için bir bilgi bulunmayan Galaxy A20e 10 Nisan tarihinde resmiyet kazanacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 05:50
Sadık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER