Adana'da 3 kişiyi Öldüren Zanlı Yakalandı

Adana'nın Seyhan ilçesinde 3 kişiyi öldüren zanlı ile saklanmasına yardım eden arkadaşı oluşturulan özel ekip tarafından yakalandı

Adana'da 3 kişiyi Öldüren Zanlı Yakalandı

Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde 11 gün önce boşanma aşamasındaki eşini, kayınbiraderini ve baldızını öldürdüğü, kayınvalidesini de yaraladığı iddiasıyla aranan zanlı ile saklanmasına yardım eden arkadaşı gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, 7 Nisan'da Sümer Mahallesi'nde boşanma aşamasındaki 23 yıllık eşi Ayla Ö. (39), kayınbiraderi İzzet Bahri İrketi (45) ve baldızı Reyhan İrketi'yi (51) öldürüp, kayınvalidesi Hacer İrketi'yi (80) de yaraladığı ileri sürülen Mehmet Ö'nün yakalanması için özel ekip kurulması talimatını verdi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğince oluşturulan özel ekip, yaptığı araştırmayla şüpheli Mehmet Ö'nün, arkadaşı G.T'nin Yeşilyurt Mahallesi'ndeki evinde saklandığını belirledi.

Eve operasyon düzenleyen ekip, şüpheli Mehmet Ö'yü olayda kullandığı tahmin edilen tabancayla yakaladı.

Gözaltına alınan zanlı Mehmet Ö. ve kendisini evinde saklayan arkadaşı G.T, sağlık kontrolü için Adana Adli Tıp Birimine getirildi.

Zanlılar daha sonra Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Olay

Ayrı yaşadığı eşi Ayla Ö'nün kaldığı babaevine, 7 Nisan'da giden zanlı Mehmet Ö. ile aile bireyleri arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüşmüştü.

Bunun üzerine Mehmet Ö, tabancayla eşi Ayla Ö, kayınbiraderi Bahri İrketi, baldızı Reyhan İrketi ve kayınvalidesi Hacer İrketi'yi yaralayıp kaçmıştı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Ayla Ö, Reyhan İrketi ve Bahri İrketi müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

Türkiye Kulisi Editör 1


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER