Trabzon'da genç çiftin sır ölümü

Trabzon'da aynı hastanede çalışan özel güvenlik görevlisi Kamil İkinci ile hemşire eşi Zeynep İkinci, evlerinde silahla vurulmuş halde ölü bulundu. Kamil İkinci'nin, 10 aylık eşini öldürdükten sonra tabancayla intihar ettiği üzerinde duruluyor.

Trabzon'da genç çiftin sır ölümü

Trabzon'un Çaykara ilçesinde Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde özel güvenlik görevlisi olan Kamil İkinci (35) ile aynı hastanede hemşire olan eşi Zeynep İkinci mesaiye gelmeyince iş arkadaşları merak edip telefonla aradı. Telefonları açmayan çiftin ailelerine haber verildi.

İkinci çiftçinin yakınları çiftin oturdukları Hurmalık Mahallesi’ndeki sitede dairenin kapısının ziline bastı. Kapı açılmayınca polise haber verildi. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

AİLESİ ÇİFTİ KANLAR İÇİNDE BULDU

Çilingir yardımıyla girilen evde Kamil ve Zeynep İkinci, yerde kanlar içinde yatarken bulundu. Sağlık ekibinin yaptığı kontrollerde, silahla vurulduğu saptanan çiftin hayatlarını kaybettiği belirlendi.

Yapılan incelemenin ardından İkinci çiftinin cansız bedenleri, otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

10 AYLIK EVLİLERDİ

Kamil İkinci’nin, tabancayla 10 aylık eşini öldürdükten sonra intihar ettiği üzerinde durulurken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021, 17:13
Sadık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER