Oyuncak Hikayesi 4 , vizyona sürpriziyle geldi. Çatal Forky'i tanıyor musunuz?

Bu hafta vizyonda şenlik var. Çocuklardan, büyüklere kadar sinemaseverlerin beğenerek izleyip , dördüncüsünü beklediği Oyuncak Hikayesi 4 sürpriziyle vizyona girdi.

Oyuncak Hikayesi 4 , vizyona sürpriziyle geldi. Çatal Forky'i tanıyor musunuz?

Bu hafta vizyonda şenlik var. 10 Yeni filmin vizyona girmesiyle bilikte , çocuklardan, büyüklere kadar sinemaseverlerin beğenerek izleyip , dördüncüsünü beklediği Oyuncak Hikayesi 4 sürpriziyle vizyona girdi.

Yönetmenliğini Josh Cooley'in yaptığı Oyuncak Hikayesi 4, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. 

Oyuncakların yeni sahibi Bonnie, okulunda oynarken müthiş bir gün geçiriyor ve yeni bir arkadaş ediniyor 'Forky'. Forky' ye birinin hayatı öğretmesi, ortamı tanıtması gerekiyor ki bu görevi Woody üstleniyor. Böylece yeni bir yolculuğa çıkarlar. Forky kensinin çorba için yada bir salata için yapıldığını,çöp olduğunu ve oyuncak olmadığını düşünür. Onu Woody ve diğer oyuncaklar , onunda bir oyuncak olduğuna ikna edebilmek için birbirinden heyecanlı maceralar yaşarlar.Uğraşları sonucu Forky'i oyuncak olduğuna ikna ettiklerinde de , cevaplamaları gereken bir çok soruları vardır bu seferde.

Tony Hale, karakter hakkında da bazı şeyler söyledi. Hale, "Forky hakkında en sevdiğim şey ise herhangi bir utancı olmaması. O, sadece "bunun ne anlama geldiğini" merak ediyor. Bunda herhangi bir mahcubiyet yok" dedi. 

Sizlerde Forky karakterini sevip beğenirseniz sürpriz şu ki ; "Forky Bir Soru Soruyor" isimli dizi, Disney'in kendi film ve dizi yayınlama platformu olan Disney Plus'da yayınlanacak. 10 bölümlük dizi, mini bir seri olacak.  Tony Hale'nin seslendirdiği Forky dizi boyunca "Peynir nedir?" , "Aşk nedir?" ,  "Zaman nedir?''  tarzında sorular sorarak çocuklar için keyifli ve bilgilendirici bir dizi olacak.

Yolculuğa çıkmaya hazır olun.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 17:24
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER