24-30 Haziran Haftalık Burç Yorumları! Terazi, Akrep, Yay!

24-30 Haziran haftasında burçları ayrı ayrı neler bekliyor? Yine gökyüzünde hareketin çok olduğu bir haftada hangi burç nasıl etkileniyor? Terazi, Akrep, Yay burçları bu haber sizin için.

24-30 Haziran Haftalık Burç Yorumları!  Terazi, Akrep, Yay!

TERAZİ BURCU ( 23 EYLÜL-23 EKİM )

 Sakinliğinizin ve farkındalığınızın arttığı bu hafta , çok daha iyi görünmenize sebep olabilir. Hafta içinde, uzun zamandır ara verdiğiniz dostlarınızla bir dost meclisi söz konusu olabilir.

Merkür’ün 27 Haziran’da Yengeç burcundan ayrılıp, Aslan burcuna geçmesi sizde beklenmedik tutkulu bir aşkın habercisi olacak. Dost meclisi bu ilişkiye ön ayak olmuş gibi görünüyor. İlişkisi olan ya da evli olan teraziler ise ilişkinizde doruk noktalara ulaşabilirsiniz.

Son olarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Böbreklerinizle ilgili bir orunla karşılaşabilirsiniz.

AKREP (24 EKİM - 22 KASIM )

İş konusunda yeteneklerinizi sergileme zamanı geldi. Yeni fikirleriniz sizi çok iyi noktalara getirecek. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz ya da çocuklarla eğlence ile ilgili organizasyonları üstlenen bir firma sahibi olabilirsiniz. Bu durumlar, elbette yoğun, tempolu bir iş hayatı, sık sık toplantılarla geçen bir süreci gösterse de sonuçları çok olumlu olacak.

Ay sonu doğru, yani bu hafta ilişkilerinizde de hareketlilik söz konusu... Heyecan verici gelişmelerin olacağı bir hafta sizi bekliyor olabilir.

YAY ( 23 KASIM-21 ARALIK )

Bu sene zaten sizin yılınızdı yay burçları. Bu hafta da sizin haftanız olacak gibi görünüyor. Kişisel ufkunuzun gelişmesi yönünde felsefe, kişisel gelişim, farklı kültürlerle ilgili bilgi toplayabilirsiniz bu hafta.

Bir yandan da kariyer fırsatları önünüze serilecek. İyi niyetli yapınız ve hayata pozitif bakış açınız ile güzel bir hafta ve dönemdesiniz.

Sevdikleriniz ile ilişkileriniz keyifle ilerlemekte.

Harcamalarında dikkat etmelisiniz. Maddi konularda zorlamamak adına, tedbir almalısınız.

7 Temmuz` da Merkür gerilemesinden etkilenmemek için, sözleşmelerinizi ve teknolojik aletler ile ilgili sorunlarınızı ertelemeden çözmelisiniz.

Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER