24-30 Haziran Haftalık Burç Yorumları! Yengeç,Aslan,Başak!

24-30 Haziran haftasında burçları ayrı ayrı neler bekliyor? Yine gökyüzünde hareketin çok olduğu bir haftada hangi burç nasıl etkileniyor? Yengeç , Aslan, Başak burçları bu haber sizin için.

24-30 Haziran Haftalık Burç Yorumları! Yengeç,Aslan,Başak!

 YENGEÇ BURCU  ( 22 HAZİRAN - 22 TEMMUZ )                                          

Bu hafta Güneş, Yengeç burcuna geçti. Dikkatinizi vermeniz gereken konular maddiyat ve ilişkileriniz. Sayın Yengeçler ; seyahat, eğlence, aşk ve çocuklar için yapacağınız harcamalar sizi yorabilir.

Yengeç ve yükselen Yengeç’ler, Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Doğru hamleleriniz iki hafta içinde size güzel kapılar açabilir.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ - 23 AĞUSTOS)

 Emeklerininiz karşılıksız kalmayacağı bir hafta sizi bekliyor olabilir. Özellikle hayatınıza dair almanız gereken kararlar var ise doğru bir zamanlama olabilir. Çok çalışarak geçecek bu hafta, duygusallığınız da üzerinizde. Tüm gösterdiğiniz özen, size iki katı geri dönecek.

 Kendinizi ve yeteneklerinizi bilen kişiler olarak, daha pozitif daha yaratıcı bir hafta olacak. Yakın çevrenizinde katkılarıyla, sizinde pozitifliğinizle keyifli ve eğlenceli bir hafta bizi bekliyor.

                                

BAŞAK BURCU (24 AĞUSTOS-22 EYLÜL)

 Kariyerinize odaklanmanız için çok doğru bir zamanlama. Aslında zihninizin biraz dağınık, odaklanmanızın zor olduğu bir hafta olsa da, fırsatların önünüze geldiği bir dönem. Ebeveynlerle iletişimin gayet keyifli gittiği bu dönemde, onlardan güzel haberler alabilirsiniz.

 Temmuz’da yaşanacak Merkür gerilemesinden dolayı, bu ay işlerinizi aksatmadan tamamlamanızı öneririz. Ayrıca iş hayatınızda, odanızda, toplantı yerlerinizde mesela ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Özel hayatınızda da kararlar alacağınız bir dönem olabilir, aceleci davranmayın deriz.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 01:09
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER