24-30 Haziran Haftalık Burç Yorumları!Koç,Boğa,İkizler!

24-30 Haziran haftasında burçları ayrı ayrı neler bekliyor? Yine gökyüzünde hareketin çok olduğu bir haftada hangi burç nasıl etkileniyor? Koç , Boğa, İkizler burçları bu haber sizin için.

24-30 Haziran Haftalık Burç Yorumları!Koç,Boğa,İkizler!

KOÇ BURCU   ( 21 MART-20 NİSAN )

Gezegeniniz Mars yengeç burcunda. Bu hafta hayatınızın birçok alanında önemli mücadeleler sizi bekliyor olabilir. Aynı zamanda güneş; aile, ebeveyn, iş gibi alanlarınızı aydınlatacaktır. Mars; aile, yuva gibi konularda ilginizin daha çok olacağını gösteriyor.

Salıdan itibaren duygusal olarak kendinizi daha iyi hissedebilir, enerjiniz artabilir.27 Haziran’dan itibaren Merkür Aslan burcuna geçiyor, bu size kendinize dair farkındalıklarınızın artmasına akabinde daha dışa dönük olmanıza sebep olabilir. 27 Haziransonrasında iletişiminizin daha güçlü olacağı günler sizi bekliyor.

 

 BOĞA BURCU  ( 21 NİSAN-21 MAYIS )

 Hafta başında ruhunuzun biraz dar, maddi alanlarda yetersiz olduğunuzu hissedebilirsiniz. Ticaret, iş, aile içerisinde, her türlü finans konularında dikkatli olmanız gereken bir hafta.

Kendinizi iyi hissetmeden başlayan bu hafta, eleştirilere de kapalı bir ruh haline bürünmenize sebep olacak.Ancak Merkür’ün 27 Haziran’dan itibaren Yengeç burcundan ayrılıp, Aslan burcuna geçmesi ile sizin üzerinizde iyi iletişimler etkisi oluşturabilir. Yakın çevreniz ile daha sağlıklı ve verimli diyaloglar halinde olabilirsiniz.

                      

İKİZLER BURCU ( 22 MAYIS-21 HAZİRAN )

 Pazartesi günü Ay, balık burcuna seyahat ediyor. Bu etki hafta boyunca üzerinizde olacak ve bizleri genel olarak burçların hepsinde ilişkilerimiz konusunda daha dikkatli olmaya davet ediyor.

 İş konusunda daha özenli ve eksiklerin tamamlandığı bir hafta olması, Temmuz ayında yaşanacak sorunların önüne geçecektir. Kişisel özelliklerinizin farkındalığını arttırdığınız bu haftada, iyi olduğunuz alanlarda kendinizi daha çok gösterebilirsiniz.

Sürprizlerin olduğu, hediyelere boğulacağınız bir hafta sizi bekliyor olabilir. Genel anlamda eğlenceli ve keyifli bir hafta olabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 01:10
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER