Akrep Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

Astroloji konusunda bilinen ünlü isimlerin yorumları ve merak ettiğiniz her şey burada. İkizler burcu, Haziran ayının son günlerinde sizi neler bekliyor?

Akrep  Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

1 Haziran, 2019

Maddi konular gündemimiz olacak.

 İş ve para konularında oldukça yoğun,maddi ortak konularda, hareketli bir ay sizi bekliyor. Haziran ayında, işler, vergi  , harcamalar, yatırımlar , miras konuları güneminiz olacağı gibi eşinizin, ortağınızın maddi ve iş konuları çok daha fazla gündeminizde olabilir. Enerjinizi iş konularına yönlendirebilirsiniz çünkü konsantrasyonunuzun yüksek , mücadele gücünüzün zirvede olacağı bir ay olacak. Bu tempo 21 Haziran sonrasında bir nebze azalacak. Seyahat , Yurt dışı gündeminizde yer alabilir. Dikkat edilmesi gereken günler var ki ; 13-14 Haziran, 19-20 Haziran! Bu günlerde daha sakin , aksiyonsuz ,temkinli davranılmasını öneririz. Aile ve ev mevzularında Mars ay boyunca birlikte , seyahatler açısından zorlayıcı olabilir. Güneminiz ve aklınız ay boyunca tüm bu konularla dolu olabilir. Yine önemli olan günlerden 3 Haziran, maddi konuda yeni hamlelerin atılacağı gün olabilir. Dolunayın olacağı gün; 17 Haziran , size ışık tutacak, ortak paylaşımlar konusunda her şey daha çok aydınlanacak.

1 Mayıs, 2019

Odagınız yakın çevreniz, eşiniz , sevgiliniz, dostlarınız.

Yalnız olmayı tercih etmeyeceğiniz,her anınızda yakınlarınızı yanınızda isteyeceğiniz bir ay. İkili sohbetlere oldukça açık, Güneş’in ardından Merkür ve Venüs’ün de ortaklık alanınıza ilerlemesiyle birlikte iletişiminizin yüksek olacatır. Fikirlere açık olduğunuz, yardım almak için karşınızdaki kişilerle oldukça güzel sohbet ettiğiniz bir ay olabilir. Kısacası ilişkiler açısından oldukça iyi bir ayı,Venüs size sağlayacak.Seyahatler,yabancılar ,yurtdışı konuları 16 Mayıs’tan itibaren sizi biraz uğraştırabilir. Maddi konularda ortak iş, yatırım, ziyaret ve yolculuklar 21 Mayıs’tan itibaren hızlandırabilirsiniz. Ve müjde ; yeni ilişki yada ilişkinizde yeni bir dönemi 5 Mayıs’taki yeni ay müjdeliyor. Elbette Dolunay da sizi etkiliyor ki , hayatınızın yönüne dair yeni kararlar almanızı,farkındalığınızın kendinizle ilgili artmasını , 18 Mayıs sağlayabilir.

1 Nisan, 2019

Yatırımı sağlığınıza yapmalısınız.

1 Mart, 2019

Bu dönem hayatınızın heyecan verici dönemi olacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 12:52
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER