Balık Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

Astroloji konusunda bilinen ünlü isimlerin yorumları ve merak ettiğiniz herşey burada. İkizler burcu, Haziran ayının son günlerinde sizi neler bekliyor?

Balık Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

1 Haziran, 2019

Yenilikler iyi gelir. Yeni bir yaşam alanı tazelenmeyi sağlayabilir.

Gündeminiz ev ve aileniz. Onlarla ilgili konulara fokuslanmış ,  tüm enerjiniz ve aklınız ailenize odaklı bir ay geçirebilirsiniz. Onlarda sizin için birşeyler yapmak isteyerek, vesile oldukları bir tanışma ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Haziranın müjdesi kapıda. 3 Haziranda olan yeni ay hanenizi aydınlatıyor. Evinize ve ailenizi yeni biri katılabilir yada siz yeni bir eve taşınabilirsiniz. Yada bu aydınlanma evin içerisinde güzel ve ışıltılı değişikliklere de sebep olabilir. Siz aile ve evinizle uğraşırken Dolunay gelir ve iş hayatınızda da farkındalıklarınızı arttırmanızı söyeyebilir. 17 Haziran'daki Dolunay sorumluluklarınızı ve görevlerinizi işaret edebilir. Aslında bu ayın gündemi genellikle varsa çocuklar, sevdikleriniz,eşiniz,aileniz ve aşk aşk aşk. Fakat bu aşk için biraz emek vermek gerekebilir. Sizi biraz yoracak olsada tüm bu süreçler aşk için mücadele etmeye değmez mi?  13-14 Haziran, 19-20 Haziran tarihleri  aşk hayatınıza dair  adımlarınızı sağlam atmalısınız.

1 Mayıs, 2019

Ferahlığın, daha sakin,daha iyi, daha rahatlığın olduğu bir ay olabilir Mart ayı sizin için. Çünkü yüksek Toprak elementi Boğa’da seyreden Güneş ve ardından Merkür ve Venüs burcunuzla uyum halinde.Yakın çevrenizle olan diyologlarınız çok daha fazlalaşıp, samimi ve sıcak hal alabilir. Açık olan zihniniz ve merak duygunuzla eğitiminize eğilim göstereceğiniz bir süreç olabilir. Ay sonuna doğru hareketlilik aşk hayatınıza doğru kayıyor. Sevdiğiniz insalarla ve sevgilinizle olumsuz iletişim kurmamak , fikir ayrılıkları karşısında çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 09:49
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER