Boğa Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

Astroloji konusunda bilinen ünlü isimlerin yorumları ve merak ettiğiniz her şey burada. Boğa burcu, Haziran ayının son günlerinde sizi neler bekliyor?

Boğa Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

1 Haziran, 2019

Yeni bir işe girişebilirsiniz

9 Haziran’a kadar başta aşk ve ilişkiler olmak üzere epeyce şanslısınız, özellikle de burcunuzun son günlerinde doğduysanız bu şansı değerlendirmelisiniz. 9’undan sonra bu sefer maddi konularda, iş ve para konularında şansınız yükseliyor. Bu dönemde Mars sizi yolculuklar konusunda bir miktar zorlayabilir ancak diğer burçlara kıyasla çok daha az etkilenebilirsiniz. Yine de 13-14 Haziran tarihlerinde iletişim ve trafik problemlerine dikkat etmeli ve 19-20 Haziran tarihlerinde seyahat ediyorsanız daha temkinli davranmalısınız. 3 Haziran’daki yeni ayla birlikte size iş ve para kazandıracak ya da sahip olduklarınızı değerlendirmenizi sağlayacak bir konuda yeni bir başlangıç yapabilir, yeni bir adım atabilirsiniz. 17 Haziran yeni ayı eşinizin, ortağınızın iş veya kazancına ilişkin bir konuya ışık tutabilir.

1 Mayıs, 2019

Mayıs sizin ayınız

Burcunuzda ilerleyen Güneş, 7’sinde eşlik eden Merkür ve 16’sında yine burcunuza ilerleyen Venüs bu ay sizi oldukça güçlü, cesur ve girişimci kılıyor. Fazla söze gerek yok yılın en güzel döneminde olabilirsiniz. İletişim en etkili silahınız olabilir, ilişkilerde şanslı taraf da, söz sahibi de siz olabilirsiniz. 21’inden itibaren maddi konulara daha çok odaklanabilirsiniz. Merkür iş görüşmelerini bu tarihten itibaren hızlandırıyor. Bu ay yeni ay 5 Mayıs’ta burcunuzda özellikle 1-10 Mayıs doğumluysanız yepyeni başlangıçlara imza atabilirsiniz. 18 Mayıs’ta karşıt burcunuzdaki dolunay ilişkilerinizle ilgili bir farkındalık zamanı olabilir.

1 Nisan, 2019

Alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir

Nisan ayını bir tür hazırlık ayı olarak görebilirsiniz. Olaylar kontrolünüz dışında ilerlerken bu akış sizi manevi açıdan oldukça besleyebilir. Seyirci kalmaktan, izleyici olmaktan zevk ve keyif duyacağınız bir ay olabilir Nisan. Sosyal anlamda ve arkadaşlık ilişkileri açısından ise oldukça şanslısınız. 20’sinden itibaren ise Güneş burcunuza ışık saçacak. Hayatın kontrolünü yeniden ele alabilir, duruşunuzla, tutumunuzla, yaklaşımlarınızla pırıl pırıl parlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken maddi ve parasal konularda biraz daha temkinli davranmak, farkında olarak ya da olmadan kesenin ağzını iyice açabilirsiniz.

1 Mart, 2019

Değişim rüzgârının içindesiniz

Değişimlerle dolu bir Mart sizi bekliyor. 6 Mart’ta Uranüs’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte bu değişim artık kimsenin gözünden kaçmayacak. Matruşka bebeği gibi içinizden çok farklı, sıradışı kişinin çıkmasına hazır olun. Bu kişi herkesi olduğu kadar sizi de şaşırtabilir, zira bu kez değişim artık sizi 7 yıl boyunca hiç bırakmamak üzere gelmekte. Venüs kariyer evinize ilerlerken başarılarınızla alkış toplayacağınız bir ay Mart ayı. Üstlerinizden, yönetici, otorite konumunda kişilerden, yaşlı ve olgun kimselerden destek görebilirsiniz. Sosyal ilişkiler açısından da kendinizi oldukça motive, istekli hissedebilirsiniz. 5 Mart’ta başlayan Merkür retrosu ay boyunca devam ederken etrafınızdaki kişilerin zaman zaman abartılı, yanıltıcı olabilecek sözlerine fazla kapılmamaya çalışın.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 16:51
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER