Instagram'ın Gizli Dünyasının Gerçekliği!

Hollandalı kamu yayıncısı VPRO sahte Instagram hesaplarının arkasındaki gizli gerçekliği ve nasıl popüler olduklarının anlatıldığı ‘#followme’ adlı belgesel yayınladı

Instagram'ın Gizli Dünyasının Gerçekliği!

Sahte instagram hesaplarının arkadasındaki gizli gerçekliği ve nasıl popüler olduklarının ayrıntılandırıldığı "#followme" adlı 49 dakikalık belgesel, Instagram ve Youtube'da yayınlanacak. 

 Öncelikle mobil bir izleyici kitlesi için dikey yönde çekilen belgesel, yaklaşık 49 dakika sürdü ve Instagram ve YouTube’da ücretsiz yayınlanmaya hazır.

‘#Followme’ filmi, hesaba daha popüler görünmesi için takipçilerin satışı, kendiliğinden görünmek için tasarlanan fotoğrafların ve videoların sahnelemesi ve platformun algoritmasını nasıl motive ettiği dahil olmak üzere, Instagram’ın başarısını artıran büyük işletmeyi anlatıyor.

Instagram, eksik Instagram (FOMO) ve pek çok Instagram hesabının sahte doğasına ışık tutan bazı etkileyiciler de dahil olmak üzere diğer olumsuz zihinsel sağlık etkilerinden korkma iddiasıyla ilgili artan eleştirilerle karşı karşıya kaldı. Bununla birlikte, sosyal ağ bu endişelerin bir kısmına hitap eden büyük değişiklikler planlıyor olabilir.

Kaynak: 66pixel.com

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 13:06
Esmanur Tuna


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER