Kova Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

Astroloji konusunda bilinen ünlü isimlerin yorumları ve merak ettiğiniz herşey burada. İkizler burcu, Haziran ayının son günlerinde sizi neler bekliyor?

Kova Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

1 Haziran, 2019

Ufukta aşk göründü.

Temposu yüksek bir dönem içerisinde olabilirsiniz. Fakat üretkenlik ve verimlilik söz konusu olduğunda adınızdan söz ettiriyorsunuz. Bu hareketlilik çalışma ve gündelik yaşamınızda hız kesmede devam edebilir. Dikkat edilmesi gereken durum,sağlığınız. Kendinize beslenmenize özen göstermeli, elinizden geleni yapmalı,tedbirli olmaya çalışmalısınız. Tehlikeli ortamlarda , çalışma yoğunluğu sebebiyle dalgınlık ve kafa karışıklığı gibi hallerden dolayı tedbirli olmalısınız. Kaza riski olan durumlardan kaçınmalısınız. Özellikle 13-14 Haziran ve 19-20 Haziran tarihlerinde kendinize ve sağlığınıza özen göstermelisiniz. Kendinizi çok daha motive,çalışkan ve aktif hissedeceğiniz süreç  21 Haziran sonrası. Ve gözümüzü çevirelim biraz ufka. 3 Haziran tarihi önemli günlerden yeni ay günü. Size yenilikler ,güzellikler ve aşkla geliyor. İlk görüşte aşk mı dersiniz, yıldırım aşkımı bilemeyiz ama 21 Haziran'a kadar ayaklarınız yerden kesilebilir. 

Dolunay , 17 Haziran'da. Arkadaşlıklarınızı gözden geçeceğiniz bir gün olabilir. Yeni kararlar alabilirsiniz. Farkındalığınız sosyal çevreniz konusunda aydınlanabilir.

1 Mayıs, 2019

Ev ve aile odaklı bir ay sizi bekliyor. Onlarla çok daha sık görüşebilir,  aile tarihinize, geçmişinize merak duyabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 16:52
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER