Oğlak Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

Astroloji konusunda bilinen ünlü isimlerin yorumları ve merak ettiğiniz herşey burada. İkizler burcu, Haziran ayının son günlerinde sizi neler bekliyor?

Oğlak Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

1 Haziran, 2019

Atacağınız adımlarda sağlığınızı gözardı etmemelisiniz.

İkili ve birebir ilişkilerin açısından zorlayıcı bir ay sizi bekliyor.Mars karşıt burcunuza yerleşip, orada olacak ay boyunca. Bu da ortaklık, birliktelik ve evlilikle ilgili sizi yoracak durumlara sebep olabilir. Enerjinizi dikkatli kullanmalısınız ki 9 Hazirandan sonra bu durumların şiddeti artabilir. Enerjinizin tamamını bu durum ve konular üzerine kullanabilirsiniz. İlişkilerinizin zorlayıcı seviyeye ulaşması 13-14 Haziran, 19-20 Haziran tarihlerininde olabilir. Haziran aynın genelinde ama özellikle bu tarihlerde karşınızda öfkeli ve yükselmiş olarak eşinizi, sevgilinizin ya da ortağınızı görebilirsiniz. İyi haber şu ki Güneş'in burç değiştirmesiyle bu süreçler hafifleyebilir ki 21 Haziran sonrasında Güneş yer değiştirir. Venüs bu ay sizi sağlığınızla ilgili destekleyecek olsada , tüm bu süreçlerde sizde sağlığınızı görardı etmemelisiniz.

Önemli günler ;

Yeni ay;3 Haziran’da.  Sağlığınızı daha fazla önemsemeye başlayabilir, bu konuda adımlar atabilirsiniz.

Dolunay,17 Haziran'da. Bizi canlandıracak, kendimize getirecek ışığıyla. İç dünyamızda dirilişleri beraberinde getirebilir.

1 Mayıs, 2019

Müjdesini ister Mayıs çünkü size aşk vaat ediyor.

Aklın devredışı kalacağı, duygularımızın götürdüğü yöne ilerlemeyi isteyeceğimiz bir ay bizi bekliyor olabilir. İhtiyacını duyduğunuz heyecan ve tutku , aşkla size gelibilir. Sevdikleriniz ve sevdiğiniz herşeyi odağınız yapacağınız bir ay. İlk görüşte aşk mı , yıldırım aşkımı dersiniz adına bilemiyoruz ama 16 Mayıs sonrasında , karnınızda kelebeklerin uçmasına hatta ayaklarınızın yerden kesilmesine hazırlıklı olun deriz. Aşk şiirleri yazmanıza sebep olaak türden bir tutku ve heyecan 7-21 Mayıs arasında sizi bulabilir. Yaşadığınız hisler yaratıcılığınızı arttırıp,hislerinizi dışa vurma isteği uyandırabilir. 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 08:58
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER