Yay Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

Astroloji konusunda bilinen ünlü isimlerin yorumları ve merak ettiğiniz herşey burada. İkizler burcu, Haziran ayının son günlerinde sizi neler bekliyor?

Yay Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

1 Haziran, 2019

Kalıplarınızdan kurtulun. Eskiler eskide kaldı,eski ilişlerinizi unutup,eski kalıpları rafa kaldırın.

Gündemizin yoğun bir şekilde ilişkileriniz olacağı bir ay sizi bekliyor.Hem ailevi, hem sosyal çevre,hem iş çevresi açısından ilişkilerinizde dinamik epeyce. Birliktelik, evlilik ve ortaklık konularına odaklanabilirsiniz. Ve şans sizden yana ki Venüs'ün karşıt burcunuza ilerlemesiyle 9 Haziran itibariyle sevdikleriniz yanınızda ve oldukça fazla desteklerini göreceksiniz.

Sevgili yaylar 13-14 Haziran, 19-20 Haziran tarihlerine dikkat etmelisiniz.  Genel olarak ay boyunca ortak maddi konularda hassas olmanız gereksede 13-14 Haziran, 19-20 Haziran bu hassasiyet yükselmeli, biraz daha fazla dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizin harcamaları sizi de etkileyip,yorabilir. Eşinizin, ortağınızın da maddi konularına eğilmeniz gerekebilir.

Önemli günler; 

Dolunay, 3 Haziran'da.Kalıplarınızdan kurtulmanız,eskiyi eskide bırakmanız ve Dolunayın size vuran ışığının ilişkinizde yepyeni bir dönem için olduğunu farketmelisiniz.

Dolunay , 17 Haziran'da tekrar yaşanacak. Bu sefer ışığını direk üstünüze tutarak biliçaltınızın aydınlanmasını, yeni kararlar almanızı, hayatınıza dair farkındalıklarınızın artmasına sebep olabilir.

1 Mayıs, 2019

Üretim ve verimin sizden sorulacağı bir ay.

Evinizi ve çalışma ortamınızı büyük küçük demeden, gerekli gereksiz demeden , tüm detaylarıyla ele alarak düzeninden hijjenine kadar ele alacağınız bir ay olabilir. Çalışkanlığınızın üst seviyede, verimin tam olduğu dolu dolu bir ay sizi bekliyor olabilir. Bunların yanı sıra kişisel ihtiyaçlarınız ve sağlığınız konusunda da ilgili ve dikkatli olabilirsiniz. Bu konularla ilgili üst düzey bilgili kişilerle istişare yapabilirsiniz.

Evlilik ve birlikteliğinize odak sırası da 21 Mayıs'tan itibaren olabilir. Bu ay Merkür sebebiyle her türlü birebir görüşme ve iletişeme açık olacaksınız.

Önemli günler,

Yeni ay ; 5 Mayıs'ta. Yaşamınızın gündelik rutininde değişiklikler yapanıza sebep olabilir.

Dolunay, 18 Mayıs'ta.Yaşamınızın kalıcı alışkanlıklarınından vazgeçme kararı almanıza sebep olabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 08:58
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER