Yengeç Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

Astroloji konusunda bilinen ünlü isimlerin yorumları ve merak ettiğiniz her şey burada. Yengeç burcu, Haziran ayının son günlerinde sizi neler bekliyor?

Yengeç Burçları! Haziran Ayının Son Günlerinde Sizi Neler Bekliyor?

1 Haziran, 2019

Odağınız kendiniz olmalı. Siz Biriciksiniz, kendinizi sevin.

Hayatınızdaki hareketin sebebi burnuzda ilerleyen Mars. Haziran ayı hareketliği ve durulmayan sularıyla sizi biraz yorabilir. Durulmayan suların, çalkantısı sizi de içine çekmeye çalışabilir. Su akar yolunu bulur tespitini hayatınıza uygulamanızı öneririz. Yani hayatı biraz gidişatına bırakıp, akışa ayak uydurmaya çalışmak daha iyi sonuçlar getirebilir. Bu süreçte en doğru olacak olan da ruh ve beden sağlığınıza özen göstermek olabilir. Odağınızı kendiniz yapıp, sürecin getiri olabilecek dalgınlık haline ve ihmalkarlık durumuna dikkat etmelisiniz. Sizi ruhsal veya bedenen en fazla zorlayabilecek günler özellikle  13-14 Haziran. 19-20 Haziran’da ise Sınırlarınızın mücadele gücü anlamın zorlanacak güçlü kişiler bulabilirsiniz karşınızda. 

Önemli günler,

Yeni ay, 3 Haziran'da. Rüyalarınıza dikkat etmeniz gerekir. Farkındalıklarınızın artacağı, bilinçaltınızın yeniliklere açılacağı durumlar olabilir.

Dolunay , 17 Haziran'da. Kendinize özen göstermelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde sağlığınızla ilgili sorunlar olabilir.

Aydınlık ve Güneş'in sıcak ışıltıları , Güneşin burcunuza geldiği 21 Hazirandan sonra başlayacak.

Bu ay boyunca iletişiminizin daha güçlü olmasını,sizi yazmaya, kendinizi ifade etme ihtiyacına Merkür mağruz bırakacak.

1 Mayıs, 2019

Heyecanı arttırma, sosyalleşme zamanı.

Umudun olduğu ve geleceğin planlarını düşünerek geçireceğiniz bir aya merhaba. Yeni ay , 5 Mayıs itibariyle sosyal çevre bakımından sizi ışık tutuyor. Yeni arkadaşlıklar,yeni yerler ve yepyeni bir siz. Düşüncelerinizi Merkür sayesinde 7 mayıs sonrasında paylaşıp, kendinizi ifade etme dönemine geçebilirsiniz. Venüs 'ün burç değiştirmesi hayatınızı etkileyebilir. Bu etkilenme size aşkı getirebilir. Tüm bu güzeliklerin yanı sıra Mars'ın burcunuzda ilerlemesi kendinize dikkat etmeniz gerektiği sinyallerini veriyor. Çok daha aktif olacağınız bir döneme giriyorsunuz fakat kendinizi, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Kontorlünüz dışında gelişen olaylara karşı, daha sakin ve uyumlu olmayı başarabilirsiniz.

1 Nisan, 2019

Bahar geliyor olsa da siz hedeflere odaklanın.

Hedefleriniz yüksek ve odaklanmamız gereken hedefler.5 Nisan’daki yeni ay gerek görev ve sorumluluk alanınızda gerek iş hayatınız veya kariyerinizde size yepyeni başlangıçlar getirebilir. 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 15:29
Volkan Yılmaz

Türkiye Kulisi Editörü


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER